Досить переживати: зараз ви саме там, де повинні бути

Зупиніться на мить і видихніть. Досить займатися самоаналізом. Досить ставити високі планки. Досить недооцінювати себе. Досить критикувати себе і картати за кожну помилку.

Ви там, де повинні бути. У цю мить ви знаходитеся на своєму місці. І всі ваші проблеми чи невдачі є невіддільною частиною цього періоду.

Кожне ваше рішення, думка чи вчинок привели вас саме в цю точку.

Та цього завжди мало. Ми ставимо собі високі цілі та прагнемо до видуманих стандартів. Однак варто розуміти, що подорож складається з багатьох зупинок. Кожна з них – це результати нашої діяльності. Вони можуть бути успішними або невдалими. У будь-якому разі це нормально.

Нам властиво відчувати втому. Нам властиво втрачати інтерес. Нам властиво потрапляти в глухий кут і не бачити виходу з ситуації. Труднощі йдуть пліч-о-пліч з ростом та розвитком.

Прийміть та змиріться з цією частиною подорожі. У такі моменти варто згадувати про кінцеву мету. Для чого ви долаєте цей шлях? Що отримаєте на фініші? Зазвичай приз вартує усіх зусиль. А нам під силу впоратися з будь-якими сюрпризами долі.

Досить твердити собі, що у вас нічого не вийде. Досить згадувати минулі поразки. Досить переживати через страх втратити щось, адже насправді ми лише здобуваємо.

Кожен крок – це новий досвід, знання, мудрість чи урок. Ми стаємо міцнішими, витривалішими, кмітливішими. Біль спочатку ранить, але зцілення дарує нам нові можливості. Перешкоди допомагають знайти внутрішню гармонію, розставити пріоритети і пізнати свою сутність.

Годі займатися самокопанням. Досить знецінювати себе і докоряти собі. Ви – звичайна людина, яка має право на помилку. У такий спосіб ви шукаєте себе і свій шлях. Довіртеся долі і насолоджуйтеся тим, що відбувається навколо. Адже ви там, де повинні бути. І нічого у житті не буває просто так. 

А ви часто відчуваєте внутрішнє невдоволення?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: