Мандарини – якщо можете – треба їсти кожен день. Відомий лікар розповів чому

Солоденькі й соковиті мандаринки є майже на кожному столі у зимовий  період. Більшість купують цей чудовий фрукт лише через приємний смак, та мало хто знає, що звичайні мандарини можуть бути надзвичайно корисними для нашого здоров’я.

Але для чого їсти мандарини кожного дня?

1. Інсульт

Велика кількість дослідів Американської асоціації серця доводить, що регулярне споживання мандаринів може знизити ризик виникнення інсульту на 19%.

2. Артеріальний тиск

Мандарини містять у своєму складі велику кількість калію, який необхідний нашому організму, аби підтримувати нормальний артеріальний тиск. Регулярне споживання калію знижує ризик раптової смерті на 20%.

3. Рак

Цитрусовий сік допомагає знизити ризики розвитку дитячого лейкозу. Крім того, мандарини містять в собі велику кількість антиоксидантів, які борються з вільними радикалами. Також, регулярне споживання мандаринів значно знижує ризики виникнення колоректального раку.

4. Серце

Оскільки у мандаринах міститься велика кількість вітаміну С, калію, холіну та клітковини, робота серця покращується, а серцевий м’яз — зміцнюється.

5. Діабет

Як ви знаєте, мандарини містять в собі велику кількість клітковини, яка допомагає знизити рівень глюкози в крові. Крім того, цитрусові можуть регулювати рівень ліпідів, цукру та інсуліну.

6. Шкіра

Вітамін С, який міститься в мандаринах захищає нашу шкіру від згубного впливу сонця, допомагає боротися зі зморшками, а також, стимулює утворення колагену. А колаген, як відомо запобігає старінню шкіри.

А ви любите мандаринки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: