Мені доглянутої не треба, простої достатньо. Красивій жінці косметика не потрібна

А ви помічали, як сильно близькі та знайомі люблять рахувати ваші гроші? І це ще тільки вершина айсбергу. Часом усе закінчується осудом і косими поглядами у бік заможніших людей.

Але найбільшої критики завжди зазнають відомі особистості. Нещодавно у пресі бурхливо обговорювали слова однієї акторки, яка в одному з інтерв’ю заявила, що не будуватиме відносини з чоловіком, нездатним заробити більше, аніж мінімальна зарплата.

Жінку засудили за те, що вона хотіла бачити поруч чоловіка свого рівня.

Але ніколи не вгадаєте, кого ж найбільше обурили думки зірки. Звичайно ж це були ті самі чоловіки, які заледве отримують мінімалку платню. Додались до них і ті, які живуть коштом дружини чи матері.  Коментатори зауважили, що й сама акторка не настільки красива, аби перебирати кавалерами.  Тож посягли чоловіки на святе – на жіночу вроду.

Найчастіше чоловіків лякають саме ціни в салонах краси. Вони бідкаються, що й гадки не мають, за що там можна залишати такі кошти. І взагалі краса природою дана і не потрібно більше нічого вигадувати.  

До слова, індустрія краси і справді творить дива, якщо використовувати її грамотно. Нерідко заможні пані виглядають на кілька років молодшими, аніж їхній фактичний вік. І все завдяки різноманітним процедурам. Чого не скажеш про тих панянок, які й справді вірять, що природа сама розпорядиться їхньою вродою.

Але кожна жінка знає, яким важливим є догляд за собою у будь-якому віці.  Якщо не стежити за зовнішністю в молодості, то це неабияк відгукнеться у старості. Вік все одно візьме своє. Тому краса  дається дівчатам непросто і зовсім недешево.

І єдиний висновок, який ми можемо зробити: найбільш згубно на красі відбивається саме відсутність грошей. Тож нам постійно доводиться робити вибір між продуктами та маскою для обличчя. Для когось це може здатися кумедною нісенітницею, але для красунь, які по-справжньому стежать за собою, це важка дилема.

Ось вам і пояснення, чому жінкам постійно потрібні гроші. А якщо коханий у подібній ситуації називає панянок меркантильними і при цьому шукає доглянуту і красиву дівчину для спільного майбутнього, то шансів у нього, на жаль не буде.

А тепер подумайте, хто із них меркантильніший.

А що ви думаєте про індустрію краси?

Кого підтримуєте у цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector