Мені подобається запах щасливих людей – вони пахнуть надією

Вони – щасливі люди. Вони зухвало демонструють нам, що можливо все. Вистачить тільки їм посміхнутись – і життя немов стає яскравішим довкола. Так це чи ні, але люди себе починають переконувати, що зміни на краще можливі. А чого ще бракує? Їхня внутрішня гармонія буквально таки виривається назовні. Разом із позитивом і відчуттям надії. Вони буквально пахнуть надією! А ще – близькістю, обіймами та коханням. Їхнє тепло зігріває все довкола. І із цим теплом усі прагнуть відкритись світу, дивитись у напрямку чогось кращого – немов квітка до сонця. 

Поруч із таким людьми комфортно, ніби вдома. І вони невтомно продовжують нас мотивувати. Не дивно, що в оточенні таких людей мимоволі вдається і самому стати більш успішним. І ми щораз шукаємо причини, щоб знову впасти у їхні обійми, насититись щастям. А вони, ці щасливі люди, немов і знати здатні більше. Вони – одні з небагатьох, що здатні почути так і не сказане.

Що тут казати, настрій людини змінюється буквально блискавично. За одну мить світ може перевернутись з ніг на голову, в іншу – усе стає на свої місця. Тож, не дивно, що навколишній світ настільки сильно може вплинути на наш емоційний стан. Науковці переконують, що щира взаємодія із людиною покращує емоційний та психічний стан. Що дивує, якщо наш співрозмовник спробує зімітувати вашу міміку та жести під час розмови – вам видаватиметься, ніби у вас відбувся істинний контакт. Відтак – настрій стане кращий. Це явище у психології називається емоційною синхронізацією.

Емоційно стійкі люди викликають у нас симпатію. Чому? Поруч з ними і ми почуваємо себе краще. Адже такі люди здатні мимоволі “ділитись” своїм хорошим настроєм. Ми обожнюємо щасливих людей, адже вони сповнюють і нас тим щастям, мотивацією, впевненістю і, що не менш важливо, надією.

А на вашому життєвому шляху траплялись такі “щасливі” люди? Чи, можливо, ви одні з них?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector