Він говорив, що якщо буде дочка, то значить, вона не від нього, бо в їх роду всі хлопчиків народжують. Йому потрібен спадкоємець

Світлана дивилася на маленьку новонароджену дівчинку і їй було складно повірити, що вона народила її. Лікарі нескінченно говорили щось, питали, як вона себе почуває, але вона їх зовсім не чула.

Зазвичай жінка, яка щойно народила дитину відчуває велике щастя. Але у Світлани були дещо інші почуття.

Річ у тому, що її чоловік мріяв про сина, ну як мріяв, він конкретно марив цим. Про доньку він і чути не хотів. А коли Світлана ненароком питала, що ж він зробить, якщо у них народитися дівчинка, він хмурився. Він говорив, що якщо буде дочка, то значить, вона не від нього, бо в їх роду всі хлопчиків народжують. Йому потрібен син, спадкоємець. Хтось же повинен продовжити рід.

Коли Світлана вперше пішла на УЗД, лікар вирішив, що це хлопчик, а вже потім, на наступних оглядах підтвердив свої припущення. Чоловік Світлани, звичайно, був дуже радий. А як тепер йому сказати, що у нього народилася дівчинка, а не спадкоємець, якого він так чекав?

На наступний день після пологів Світлана відмовилася від доньки і пішла додому. Незабаром в пологовий будинок прийшов її чоловік. Річ у тому, що головний лікар все одно б подзвонила йому, оскільки він батько дитини і відмови матері недостатньо.

Річ у тому, що Світлана дуже злякалася і сказала чоловікові, що втратила дитину під час пологів. Однак вона говорила досить непереконливо, і чоловік побіг до пологового будинку, дізнатися, що трапилося? Там йому розповіли про дочку. Він попросив показати її.

Коли він узяв її на руки і подивився на дитину, гордо сказав:

«Ось всі будуть заздрити! У братів моїх тільки сини і тільки у мене є така принцеса». 

Він поїхав додому і повернув дружину в пологовий будинок. Вона була дуже змученою, але тепер вже щасливою. А що стосується чоловіка Світлани, то головний лікар пояснив йому, що потрібно бути обережнішим у своїх висловлюваннях, щоб уникнути подібних випадків! Мені потрібен син! А якщо народитися дочка, значить не моя.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector