Метод домашнього ламінування: волосся шовкове, а ефект не зникає до трьох тижнів!

Світ збожеволів. Точніше – його жіноча частина. Тільки-но в індустрію краси ввірвалась така модна процедура, як ламінування. Сьогодні красуні буквально чергами вишиковуються біля салонів краси, щоб перетворити своє волосся на “картинку з реклами”. І, як не дивно, воно і справді стає таким. Жодні шампуні чи інші б’юті засоби не здатні на подібне. А кератин зміг!

Позитивні аспекти кератинового відновлення (це ж ламінування) можна перераховувати довго. Втім, один вагомий недолік таки ніде діти – висока вартість. Що тут приховувати, ця дивовижна процедура по кишені не кожній. Не дивно, що у мережі усе частіше виникають ідеї, що заміняють салонну процедуру домашньою, на порядок дешевшою. Ми ж із вами поділимось одним з таких “секретів”.

Що важливо, ми не будемо заповнювати волосяну цибулину желатином, ми спробуємо її відновити за допомогою менш “важких” елементів. Цікаво? Розпочинаємо!

Що знадобиться?

  • 100 г кокосового молока (не масла!);
  • 2 ст. л. лимонного соку;
  • 1 ст. л. оливкової олії;
  • 1, 5 ст. л. крохмалю.

Як використовувати?

Крок перший – змішуємо усі компоненти і розігріваємо їх майже-майже до кипіння.

Крок другий – наносимо густу масу на чисте зволожене волосся (по всій довжині). Після одягаємо целофанову шапочку і, на додачу, замотуємо голову рушником. Через 45 хвилин змиваємо маску шампунем (безсульфатним!).

У результаті, ваше волосся стане приголомшливим! Із природним блиском, ніжне та, що не менш важливо, слухняне – і все завдяки домашньому ламінуванню.

А ви коли-небудь відновлювали волосся у салонних умовах? 

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector