Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cikavopro.com/data/www/cikavopro.com/wp-includes/post-template.php on line 316

Ми жили бідно. Навіть не було грошей, щоб викопати власну криницю, ходили за водою до сусідів

З сестрою ми народилися у бідній родині. У нашій невеличкій хатині навіть не було води. Грошей на криницю не було і доводилося брати воду в сусідів або бігати до річки, яка була неподалік.

Коли помер батько, ситуація лише погіршилася. Мати заробляла копійки, а бабуся мала мізерну пенсію. Потім приїхала мамина давня знайома. Вона багато років працювала за кордоном, а зараз повернулася із заощадженнями й почала будувати хату.

Саме вона порекомендувала матері залишити сім’ю і поїхати в Італію, щоб трохи заробити грошей. З відчаю вона послухала свою подругу.

Спочатку мама нам регулярно передавала гроші. Цього вистачало на прожиття і наше становище покращилося. Так тривало декілька років, поки моя сестра не закінчила школу. Тоді вона переїхала до матері за кордон, а я залишився в селі з бабусею. Після цього вони більше не приїжджали, виходили на зв’язок і не пересилали коштів. Грошей на навчання у мене не було, тому я залишився працювати в селі і доглядати бабусю.

Одного разу тітка Оля приїхала після чергового сезону заробітків і розповіла, що моя матір знайшла нового чоловіка. Тепер вони живуть втрьох разом з моєю сестрою. Звичайно, що я образився на них за цей вчинок і більше не хотів з матір’ю розмовляти. Хоча вона і не дзвонила. 

Я продовжував працювати і відкладати гроші. Згодом мені вдалося зробити ремонт і завести невелике господарство.

Раптово померла бабуся. Це була велика втрата для мене, адже лише вона вірила в мене й підтримувала.

Мати, дізнавшись про смерть старенької, одразу повернулася з-за кордону. Вона розповіла, що тепер буде жити в селі, адже з чоловіком у неї не склалося, а хата за спадком належала їй.

Мені прикро, що мати багато років не згадувала про моє існування, а зараз хоче привласнити будинок, в який я вкладав свої сили й гроші.

Зараз я бідний й самотній. Мої родичі стали мені чужими.

А що ви думаєте про вчинок жінки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector