Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cikavopro.com/data/www/cikavopro.com/wp-includes/post-template.php on line 316

Одного разу я поїхала разом з чоловіком до його мами. Мені дали завдання приготувати обід, а потім за трапезою бурхливо обговорювалося, що я погана господиня

Ми з свекрухою одразу не порозумілися. Вона живе за містом, але після весілля почала дзвонити до чоловіка кожного дня. Вона могла годинами розмовляти з ним про всякі нісенітниці. Обов’язковим пунктом було поцікавитися в сина, чи він їв, чи добре почувається, чи тепло одягнений.

Тож замість того, щоб побути з дружиною після роботи, він приділяв увесь свій вільний час матері. На вихідних також регулярно їздив в гості, то замок полагодити, то город скопати.

Одного разу я поїхала до свекрухи разом з ним. Жінка попросила мене приготувати обід. Коли ми сіли за стіл, то я почула у свою сторону критику. Виявляється, я все роблю не так.

Я ж відповіла, що куховарю так, як мене навчила моя матір, але свекруха лише розсміялася і сказала, що вперше таке бачить. І взагалі, у їхній сім’ї та в їхньому домі я маю дотримуватися їхніх правил. Після цього я до неї в гості більше не їздила.

Одного вечора ми з чоловіком посварилися. У нього був поганий настрій, тому він вирішив просто піти спати.. Перед цим написав матері, що вимикає телефон, але з ним все гаразд. І що ви думаєте? Жінка з самого ранку була в нас під дверима. 

Вона дуже хвилювалася за свого сина і вирішила пожити в нас декілька днів. Я не заперечувала, бо, можливо, вона побачить, що все гаразд і заспокоїться. Натомість свекруха провела тотальну ревізію дому і вкотре мене розкритикувала. Сказала, що я нікудишня господиня і навіть не змогла створити домашнього затишку.

Далі кожного вечора на мене чекали нові перевтілення у квартирі. Одного разу я прийшла після роботи, а на ліжку нове покривало. Свекруха вирішила, що зелене покривало з квіточками створить особливу атмосферу в рожевій кімнаті. Візити ставали все частішими і в нас з’явилися нові штори, рамки з фоторафіями і мереживні серветки на меблях. 

Та старий радянський сервіз став останньою краплею. Свекруха замінила ним мій новенький посуд і сказала, що це залишиться на згадку дітям. Я ж мовчки взяла сміттєвий пакет і почала складати туди ці чашки та тарілки.

Тоді жінка розплакалася і вибігла в коридор. Там вона чекала на свого сина, який от-от мав повернутися з роботи. Я думала, що свекруха пожаліється на мене і чоловік влаштує скандал, але ні. Він заявив, що матір більше не буде приходити.

Виявляється, він попросив матір більше не чіпати мене і дати нам жити спокійно. Ми можемо зустрічатися на свята, а якщо у неї щось зламається, він вишле їй грошей на майстра. Зрештою чоловік викликав таксі й відправив маму додому.

Тепер наші стосунки зі свекрухою змінилися. Ми нормально спілкуємося, але дотримуємося чіткої дистанції. 

А які у вас стосунки з батьками вашої другої половинки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector