Молода дружина прийшла в лікарню, скривилася від запаху та й чоловік вже не виглядав красенем

Життя Івана Микитовича склалося так, що він одружився із жінкою на 12 років молодшою. Мабуть, його привабила її молодість, краса та міцність. Зовсім скоро у них народилися діти. Здавалося, що зійшли дві половинки одного цілого і утворили  зразкову сім’ю.

Та після 15 років щасливого шлюбу чоловік вирішив піти наліво і закрутив роман із юною студенткою, яка була ще на 12 років молодшою від його дружини. Ніхто не розумів, що йому стукнуло у 55 років.

Іван Микитович не відступив від свого, незважаючи на всі спроби оточуючих повернути йому здоровий глузд.

Пройшло зовсім не багато часу, як він одружився вдруге і з’їхався зі своєю нареченою.

Та зовсім скоро у них розпочалися перші труднощі та непорозуміння. Адже молода дівчина цікавилася вечірками і любила веселитися, що ніяк не пересікалося з інтересами її дорослого чоловіка.

Після цього Іван Микитович почав сумніватися у прийнятому рішення. Чи вистачить йому снаги витримати такий ритм життя? Адже в нього вже і з серцем проблеми і артрит дошкуляє.

Чоловік намагався поговорити з дружиною і пояснити їй своє становище, але вона відмовилася йти на будь-які компроміси. Мовляв, якщо він не буде справлятися зі своїми обовязками, то вона знайде когось кращого.

Після таких погроз Іван Микитович вирішив, що повинен догодити своїй обраниці. Він почав займатися спортом, правильно харчуватися і пити вітаміни. Та після чергової пробіжки його забрали в лікарню.

Молода дружина прийшла в палату навідати свого чоловіка. Їй не сподобався ні запах, ні атмосфера навколо. Часу доглядати за хворим у неї не було, адже напередодні у них була запланована поїздка на море. Хіба повинна вона відмовлятися через чоловіка? Полетіла одна, а Іван Микитович у розпачі вирішив зателефонувати до колишньої дружини. 

– Люся, я потрапив в лікарню. Приїдеш до мене?

І вона приїхала. Та не з пустими руками. У неї була повна сумка гостинців. Люся поговорила з лікарями, а потім не відходила від Івана Микитовича. Жінка годувала його з ложечки і жаліла старого. 

Діти також приходили навідатися до батька. Старший син був ображений вчинком тата, тому спочатку суворо мовчав. Та матір поговорила з ним і той простив чоловіка.

Як тільки Івана Микитовича виписали з лікарні, він попрямував в РАЦС і подав на розлучення. 

Потім він повернувся до колишньої сім’ї та попросив у всіх пробачення. Люся разом з дітьми прийняли його назад.

Зараз старий Іван Микитович лише з усмішкою згадує той період і радіє, що зміг вчасно схаменутися. Перед дружиною йому досі соромно.

А як би ви відреагували на таку поведінку чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector