7 законів Всесвіту, які допоможуть досягти гармонії та навести лад у житті

Дуже часто життя здається нам вкрай несправедливим. Часом все просто падає з рук, а плани не втілюються в реальність. Все це відбувається тому, що ми порушуємо правила Всесвіту, проте не всі з ними ознайомлені. Ось 7 законів, які допоможуть досягти вам гармонії у житті. 

1. Закон порожнечі

Якщо ви хочете принести у своє життя щось нове, то варто позбутися старого. Перш ніж купувати нову пару взуття, потрібно викинути стару. Новий досвід може прийти лише тоді, коли ви попрощаєтеся зі старим.

2. Закон циркуляції

Не бійтеся прощатися зі старими установками та правилами, аби проживати все з новими емоціями та ставленням. 

3. Закон уяви

Не бійтеся фантазувати. Опишіть свій ідеальний день. Можете записати всіх свої ідеї в записник, або телефон та періодично перечитувати. Не варто показувати цей опис іншим, хіба тільки тим, кому ви максимально довіряєте.

4. Закон творчості

Людина може досягти гармонії завдяки творчості, уяві та фантазії. Таким чином ви можете виражати свій внутрішній світ, а це завжди привертає позитивну енергію.

5. Закон відплати та отримання

Коли людина може легко ділитися з іншими своїм щастям та іншими благами, у відповідь від Всесвіту вона отримує набагато більше. Не потрібно бути занадто жадним, адже якщо вільно ділитися енергією, то вона буде циркулювати непереривним потоком. 

6. Закон десятини

Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це певна підтримка від Всесвіту у вигляді 10% й повернуться вони до вас необов’язково у вигляді грошей. Це може бути якась важлива зустріч чи примирення, або здійснення мрії.

7. Закон всепрощення

Якщо ви не вмієте прощати, то у ваше життя не зможе прийти істинне кохання. Ваше серце має завжди залишатися чистим, адже образа – це справжній тягар. Ви не повинні терпіти своїх кривдників. Пробачте та просто йдіть своїм шляхом. 

Вам було відомо про ці закони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector