Молода пара заявила, що хоче одружитися, але батьки були категорично проти цього рішення

Вісімнадцятирічна дівчина і двадцятирічний хлопець познайомилися в училищі, де разом вчилися на кондитерів. До вручення диплому залишався рік. Проте чекати вони не хотіли. Між ними спалахнуло кохання, тому пара вирішила побратися.

Батьки не підтримали цього рішення. Мама з татом дівчини були впевнені в тому, що донька ще занадто молода. У такому віці можна легко помилитися, бо в голові зовсім немає здорового глузду. На їхню думку, ця пара буквально через пів року не захоче знати один одного. 

Та це не єдина причина. Адже не менш важливим є те, що у молодих ще не було жодної фінансової незалежності, а що вже говорити про стабільність. Вони не знають, що таке праця і звідки беруться гроші. А якщо народитися немовля? Невинній дитині доведеться страждати через безвідповідальних батьків.

Нареченому батьки твердили практично те саме. 

Однак у його випадку все ускладнювалося й тим, що хлопець вже одного разу ослухався порад мами з татом. Вони хотіли, щоб він вступив в університет, а той наперекір всім пішов у кондитери.

Батько надзвичайно гостро на це відреагував. Під час чергового скандалу він навіть сказав, що пекти торти – це не чоловіча справа. І взагалі, що він своїм друзям має казати? Соромно за сина!

Проте з часом градус конфлікту знизився, але ненадовго. Тепер хлопець ошелешив рідних своїм бажанням одружитися. 

Молода пара вирішила стояти на своєму, тому вони показово гримнули дверима і пішли з дому. 

Далі тітка потайки передала хлопцеві гроші, щоб якось допомогти йому. Про це ніхто не знав, адже розлючені батьки засудили б такий вчинок. Вони погрожували синові, що він не отримає від них ні копійки.

Засуджувати в когось в цій ситуації безглуздо. Адже ми не знаємо, що довелося пережити дорослим й дітям.

Закохана пара знайшла собі кімнату в старому занедбаному гуртожитку. У них не було гарячої води, а кухня й туалет – одні на весь поверх. Та хіба це має значення? Адже головне, що разом!

Пройшло два місяці. Хлопець з дівчиною звикли до суворих умов і абсолютно ні на що не скаржилися. Натомість матері більше не могли злитися на своїх дітей, тому почали йти їм на уступки.

Тим часом юна пара навіть змогла знайти собі підробіток. Вони разом влаштувалися помічникам у котрійсь їдальні. 

Безсумнівно, що згодом батьки розм’якнуть і приймуть рішення своїх дітей. Зрештою, впертість у цій ситуації лише зашкодить.

Цілком можливо, що стосунки молодих не закінчаться нічим хорошим, але є така ж ймовірність, що після усіх пережитих труднощів у світі з’явиться ще одна міцна і щаслива сім’я. 

Життя не завжди таке, яким його хочуть бачити інші. І воно не завжди відповідає очікуванням батьків. 

А як ви вважаєте, хто має рацію в цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector