Моя невістка працювала у відділі чоловічого одягу в місцевому супермаркеті

Я б хотіла розповісти і, можливо, попросити вашої поради у вирішенні моєї проблеми. Близько року тому мій 27-річний син одружився з 22-річною дівчиною. Вона красуня і, на перший погляд, розумниця. В цьому то і проблема – вона подобається багатьом чоловікам. Мій же син простий і звичайний, багато часу проводить на роботі, працює і вдома за комп’ютером. І, чесно сказати, я здивувалася, що така дівчина знайшла в моєму синові. Мені здавалося, що вони абсолютно не підходять один одному. Але все-таки вони вирішили одружитися. Перешкоджати я не стала. Дівчина була родом з якогось села, далеко від нашого міста, тому після весілля молодята почали жити у нас.

Молода дружина відразу відчула себе головною і стала командувати моїм сином, але він не суперечив їй. Я ж вирішила не лізти в їхні сімейні стосунки. Моя невістка працювала у відділі чоловічого одягу в місцевому супермаркеті. Мені здається, що так вона і познайомилася зі своїм шанувальником. Збираючись на роботу, вона занадто багато часу приділяла своїй зовнішності.

Пару тижнів тому на запрошення сусідки я пішла до неї в гості. У неї помер чоловік багато років тому, і була якась дата: день народження або день смерті, ми поминали його. Ми сиділи на кухні біля вікна. І тут я побачила свою невістку, яка чогось вийшла на вулицю. У цей день у неї був вихідний. Я почала спостерігати за нею. Спочатку вона зникла з мого поля зору, але через якийсь час повернулася з величезним букетом квітів. Невістка підійшла до сміттєвих контейнерів і викинула його. Я була м’яко сказати в шоці! Кинувши квіти, моя невістка швидкими кроками попрямувала до будинку. В цей день я промовчала: ні у неї не запитала, ні синові не сказала. Я вирішила стежити за нею.

Як саме я це робила не скажу, але ось що я дізналася: на наступний день під’їхала машина, хвилин через 5 з неї вийшла моя невістка. Точно так само відбулося і на наступний день.

Пишу і абсолютно не знаю, як мені вчинити. Розповісти синові? Як сказати про це? Мені соромно, що я стежу за його дружиною. Звичайно, може у них не було ще інтиму, але це не завжди залишиться одними квітами.

Напевно, вона знаходиться в пошуку заможного чоловіка. 

Адже мій син не так багато заробляє. А, може, розлюбила його? А наскільки сильно син її любить? Поки немає дітей простіше: можна розійтися. 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector