Мудра порада про стосунки кожному знаку Зодіаку

Одне можна сказати точно – не існує ідеального знака Зодіаку. Кожному з них може стати в нагоді добра порада.

У стосунках представники різних знаків Зодіаку поводяться по-різному. Деякі здатні з першого погляду закохатися в привабливу людину, іншим же потрібен певний час для того, щоб відкритися і дозволити собі бути вразливими.

Деякі знаки Зодіаку воліють замість серйозних стосунків швидкоплинні зв’язки, а інші в принципі не люблять вішати ярлик на відносини. Хтось мріє про казкове весілля, а деяким немає ніякого діла до традицій.

Яким би не був ваш погляд на романтичні відносини, одне можна сказати абсолютно точно – не існує ідеального знака Зодіаку. Кожному з них може цілком згодитися одна мудра порада!

Знаки Зодіаку стихії Вогню

Овен: компроміс – це завжди ключ до успіху

Це найважливіший урок, який варто вивчити кожному, кому пощастило народитися під знаком Овна!

Овен – це один з найбільш упертих знаків Зодіаку. Хоч це і звучить не дуже добре, насправді ця риса характеру не обов’язково негативна. Овни дистанціюються від того, чого вони хочуть, і це чудово. При цьому вони не відчувають, що повинні грати за чужими правилами.

Однак у відносинах ця риса може стати причиною серйозної проблеми. Чому? Вся річ у тому, що Овнам не просто йти на компроміс. Але якщо ви хочете побудувати міцні, довгі стосунки, потрібно засвоїти: наскільки б добре люди будь-якого відношення один до одного, завжди слід шукати рішення, які влаштовують обидві сторони. Таке життя!

Лев: ви не можете завжди бути в домі господарем

Ви, Леви, просто обожнюєте все контролювати. Зрештою, це закладено в природі цього знака. Ви природжений лідер, і з цим нічого не поробиш. Будь-яка людина, яка захоче з вами зустрічатися, повинна буде змиритися з цим фактом!

І все ж, якщо ви дійсно хочете побудувати щасливі відносини, вам доведеться засвоїти одну просту істину. Іноді вам потрібно поступатися місцем «біля керма» своєму партнеру.

Так, перший час ви будете відчувати певний дискомфорт. Однак, іноді це потрібно робити. Ви не можете завжди все контролювати.

Стрілець: рано чи пізно вам доведеться взяти на себе зобов’язання

Стрільці, ми прекрасно знаємо про те, що вам до вподоби сама фраза «присвятити себе комусь». Спокійно, не панікуйте!

Ми зовсім не говоримо про те, що ви негайно повинні зв’язати себе узами шлюбу з кимось, інакше назавжди залишитеся самотніми. Поки ви молоді, ви хочете насолоджуватися романтикою у всіх її проявах і зустрічати нових людей, і це нормально.

Однак ось вам порада – усвідомте і змиріться з тим фактом, що в якийсь момент життя вам доведеться прийняти рішення і присвятити себе одній людині. Якщо вона дійсно дорога вам, і ви хочете бути з нею, доведеться прийняти рішення. Ви ж не можете все життя обходитися виключно швидкоплинними зв’язками!

Знаки Зодіаку стихії Землі

Телець: не бійтеся бути вразливими

Телець – це дуже обережний знак. Звичайно, ця риса властива всім знакам стихії Землі. Однак найбільш вона виражена саме у Тельців. Так, ви не хочете нікому дозволяти заподіяти вам біль. Ви знаєте, що в той момент, коли відкриваєте комусь, стаєте уразливими.

У Тельця, як правило, йде чимало часу на те, щоб знайти другу половинку, поруч з якою він буде відчувати себе спокійно і в безпеці.

І як тільки це станеться, дозвольте собі стати вразливими. Тільки так ви повною мірою зможете пізнати, що таке справжня любов.

Діва: ідеальних людей немає, і це нормально

Діви відомі своєю рисою все і всіх критикувати. Ви зовсім не вважаєте, що це погано, адже у вас високі стандарти. Проблеми починаються тоді, коли ви вимагаєте від навколишніх неможливого. У підсумку ви звертаєте увагу виключно на все погане і ігноруєте все хороше.

Але рано чи пізно вам доведеться трохи розслабитися і дозволити людям навколо вас бути самими собою. Ніхто не хоче жити в постійному страху зробити щось не так.

Варто зрозуміти, що не буває ідеальної в усьому другої половинки. Тому доведеться вирішити для себе, з якими вадами ви можете миритися, а з якими ні. Просто пам’ятайте про те, що іноді помилки можуть зробити життя цікавішим!

Козеріг: приділяйте більше часу людині, яку любите

Козероги, ваш підхід до роботи і здатність ефективно розбиратися з проблемами надихає. Ми не говоримо про те, що заради коханої людини слід відсунути кар’єру на задній план, але ваш найбільший недолік в стосунках – ви не приділяєте достатньо часу своєму партнеру.

З точки зору довгострокової перспективи, це дійсно може зруйнувати відносини. Ви завжди настільки сильно зайняті, що просто забуваєте про людину, яку любите. Вам необхідно більше часу приділяти обранцеві / обраниці.

Є безліч варіантів. Ви можете вибрати якийсь день серед тижня, коли ввечері будете ходити на побачення. Або можете вихідний день повністю присвячувати відносинам … Все в ваших руках.

Знаки Зодіаку стихії Повітря

Близнюки: ніщо не компенсує недолік відданості

У вас, як правило, виникають проблеми з відданістю. Вам надзвичайно складно переконати себе в тому, що потрібно присвятити себе одній людині. Завжди присутня думка про те, що, на всякий випадок, потрібно подбати про запасний варіант.

Ця думка досить приваблива. Але ви набагато кращі, і ви це знаєте! У чому ж полягає той єдиний урок, який вам дійсно необхідно засвоїти? Відданість нічим не заміниш.

Ніщо не може компенсувати відсутність вірності. Якщо ви хочете успішно вибудувати відносини, вам доведеться прийняти цей факт.

Терези: в партнері є набагато більше цікавого, ніж просто приваблива зовнішність

Терези, як ніхто інший, надають значення зовнішності. Так, це означає, що їм важлива і їх власна зовнішність. Вони приділяють багато уваги догляду за собою.

При виборі партнера Терези приділяють особливу увагу зовнішній привабливості. І це часто призводить до того, що вони опиняються у відносинах, які їх не задовольняють.

Терези, для вас одна порада – вчіться спочатку звертати увагу не тільки на зовнішність. Знаємо, що звучить це просто, а на практиці – не так вже й легко. Але заради власного щастя варто постаратися.

Водолій: для того, щоб знайти свою людину, варто скоригувати свої стандарти

Немає нічого поганого в тому, щоб мати високі стандарти. Однак завищені стандарти стають причиною розчарувань. Саме тому Водоліям буває так важко в стосунках.

Ви схильні турбуватися через всякі нісенітниці. Ви можете вирішити, що повинні зустрічатися тільки з тими, хто дивився всі ваші улюблені фільми, знає всі ваші улюблені музичні групи і зібрав колекцію ваших улюблених класичних романів.

Поза сумнівами, дуже важливо, щоб у вас і партнера було щось спільне. Однак є набагато більш важливі моменти. Наприклад, чи хоче ваша друга половинка того ж самого від життя, що і ви? Чи справді ця людина поважає вас і підтримує ваші прагнення? Вона терпляча і добра?

Знаки Зодіаку стихії Води

Рак: не переживайте, якщо проявили твердий характер

Раки, ви дуже добрі, вмієте співпереживати іншим людям. Саме тому вам так важко «проявляти характер». Ви віддаєте перевагу зберегти мир будь-якою ціною, а не починати війну.

З усім тим, якщо ви хочете щастя у відносинах, вам доведеться навчитися дечому. Зокрема, розрізняти, коли треба постояти за себе, а коли слід просто змиритися. Ви не можете просто придушувати свої емоції кожен раз, коли відчуваєте злість або смуток через вчинок вашого партнера. Ні, так не можна.

Вчіться бути чесними і виражати емоції в словах. В іншому випадку, як ви вирішите проблему, яка пробуджує в вас ці емоції? Все зводиться до чесності.

Скорпіон: навчіться вибирати, коли варто вступати в боротьбу, а коли змиритися

Скорпіони, перш за все, бійці. Однак якщо ви хочете побудувати щасливі відносини, слід навчитися визначати, коли дійсно боротьба – це відповідне рішення.

Кожен раз, коли ви хочете зробити щось по-своєму, ви здатні легко затіяти сварку через дрібниці. До конфліктів у відносинах ви ставитеся зовсім не так, як Раки. У цьому сенсі – ви їх пряма протилежність. Що б не сталося, ви просто не можете промовчати. Ви просто зобов’язані висловити свою думку!

Було б чудово знайти правильний баланс і навчиться визначати, коли сварка дійсно варто того. Для вашого ж блага!

Риби: в реальному житті відносини не такі, як в казці

З усіх безнадійних романтиків Риби, цілком ймовірно, є найбільш романтичними. Однією з ваших цілей в житті є знайти таку любов, про яку пишуть в романах. Тому ви дуже серйозно ставитеся до питання романтичних відносин.

Не сумніваємося в тому, що вам вдасться знайти чудову людину, яка захоче бути з вами до кінця життя. Але не варто очікувати, що відносини в реальному житті будуть схожі на любов з мультиків Disney. Якщо ви будете йти по життю з такими очікуваннями, то почнете розчаровуватися в кожній людині, з якою будете зустрічатися.

Ніхто не здатний відповідати стандартам казкових персонажів. І знаєте, що? Ваші відносини будуть кращі, ніж в казці. Просто тому, що вони справжні.

Була корисною для вас ця інформація?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector