Мудрі роздуми психолога про життя: «Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна …»

У кожної людини в житті настає скрутний момент, коли стає надзвичайно самотньо та сумно. Люди приходять та йдуть залишаючи за собою лиш спогади та емоції. Якими б хорошими стосунки не були, посмак завжди гіркий…

Аби не впадати у депресію та не страждати занадто довго, ми пропонуємо вам прочитати вислови відомого клінічного психолога, сертифікованого гештальт-терапевта і журналіста Поліни Гавердовської.

Всіх, крім близької рідні, можна замінити

Насправді, у нашому житті з’являється безліч людей. Хтось залишається назавжди, а хтось виконавши свою місію – йде. Ми повинні відкрити своє серце та душу усім, аби навчитися з легкістю впускати та відпускати людей. Коли ви відчуєте самотність, ця навичка дуже вам допоможе.

Завжди пробуй нове

Ви завжди повинні пробувати щось нове. Це стосується навіть їжі та шляху до роботи. Наш мозок дуже часто лінується й відмовляється робити щось по-новому. Вам необхідно змусити його працювати на повну. Не давайте йому застигати та працювати на автопілоті!

Прости всіх, кого можна, всіх інших забудь

Пробач всім кривдникам та забудь про них. Якщо тобі вдасться не звертати на них уваги, ба навіть забути – для них це стане найкращим покаранням. Не думай про образи, краще зміни зачіску.

Поспішати нікуди

Не поспішай жити. Зазвичай, імпульсивні бажання дуже швидко перегорають. Займайся тим, що дійсно приносить тобі задоволення. Якщо бажання швидко зникло – воно тобі непотрібне. Ризикувати варто лише у тому випадку, якщо ця думка переслідує вас протягом довгого часу.

Якщо дуже хочеш чогось і вважаєш це правильним, роби

Якщо ти відчуваєш, що твої бажання надзвичайно сильні й вони не зникають протягом довгого часу – роби. Життя – це і є твої бажання. 

Не здавайся, поки чогось хочеш

Всі твої дії – це досвід. Якщо щось не виходить – не вистачає досвіду. Навіть лайка жінки на зупинці – це досвід, який також повпливає на твоє життя. Не бійся жити, колись у тебе обов’язково все вийде. Ніколи не здавайся.

Ніщо не кінець, навіть кінець: все є лише продовженням чогось

Ніщо не кінець і це дійсно так. Навіть якщо з життя пішов твій найкращий друг, якщо ти розійшлася з хлопцем. Ніщо не є кінцем. Одного дня ти зрозумієш, що так мало статися заради твого ж блага. 

Ніщо не кінець, але кінець близький

Але не варто забувати про те, що наше життя не вічне. Живіть з думкою про це й слідуйте всім пунктам. 

Роби, що хочеш, але подбай про своє тіло

Тобі варто навчитися чути своє тіло. Воно скаже тобі чого прагне. Якщо ти не вмієш цього робити, спробуй зайнятися йогою, або плаванням. Можна помедитувати, або просто прогулятися парком. 

Романтика, любов і пристрасть – це прекрасно 

Але не варто плутати їх з сексом, адже він може надовго зникнути з твого життя. А секс необхідний всім. Тобі варто зробити так, аби він завжди був у твоєму житті.

Останнє, через що варто хвилюватися, – що подумають про тебе люди

Всі люди думають лише про себе, або порівнюють себе з іншими. В будь-якому випадку, в центрі їх уваги – вони самі. 

Бійся впевненості. Впевненість – початок маразму

Сумніватися – цілком нормально. У тебе завжди має бути шлях відступу. Навіть я сумніваюсь у тому, що зараз пишу, але продовжую це робити. Колись у мене буде можливість ще раз усе перевірити. 

Бережи друзів

Друзів варто збирати, адже саме вони у часи самотності нагадають про те, що ти зовсім не самотня. Не варто нехтувати своєю дружбою.

Ви погоджуєтеся з цими роздумами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector