Дівчина не хотіла повертатися в рідне село, але й жити так більше не могла. Тому вона вирішила, що іншого виходу немає

На порозі дому батьків Антона Поліна дуже нервувалася. А потім двері відчинив Ігор. Той самий “папік”. А за ним вийшла його дружина, молода, ефектна мачуха Антона. Поліна мало не впала.

Поліна росла у бідній багатодітній сім’ї. Вона була найстаршою серед дітей, а тому частенько заміняла їм няньку: прала, прибирала, готувала і допомагала з навчанням. Батьки Поліни працювали на фермі, тому часто скидували на доньку всі домашні справи, що дуже її дратувало.

Дівчинка дуже не любила свій дім. Вона мріяла, що колись вирветься з нього. І все буде, як у казці: вона матиме гарний будинок, машину і багато грошей. В неї колись буде гарний одяг, а не ці дві зношені сукні, через які всі в школі з неї сміються.

Як тільки Поліні виповнилося 18, вона втекла з дому у пошуках іншого життя. Дівчина вступила до педагогічного інституту. Вона мріяла, що зовсім скоро все зміниться на краще, але бідність так і слідувала за нею. Поліна жила в гуртожитку і працювала офіціанткою.

Якось у кафе, де працювала Поліна, зайшов старший, але доглянутий чоловік. Він замовив лише каву, проте залишив солідні чайові та записку “Подзвони” з номером телефону. Дівчина довго не вагалась і подзвонила чоловікові, адже це був її шанс вирватися з бідності. Люди почали зустрічатися все частіше в готелях та в орендованих квартирах. Скоро Поліна й сама переїхала в хорошу орендовану квартиру. Її все влаштовувало, окрім, звісно дотиків некоханого чоловіка і стосунки з ним.

Одного прекрасного дня, після чергової зустрічі з багатієм, Поліна зрозуміла, що вона не може більше терпіти його і те, що з нею поводяться, як з річчю.

Але вплив старого був надто великим, щоб так просто вирватися з його лап. Дівчина не хотіла повертатися в рідне село, але й жити так більше не могла. Тому вона вирішила, що іншого виходу немає. Підійшла до мосту і довго дивилася вниз, стоячи на краю.

Це побачив один юнак, який якраз проїжджав повз. Він зупинив машину. Вибіг і взяв дівчину за руку. 

– Ти що здуріла? – запитав хлопець.

Лише тоді дівчина розплакалася і на емоціях розповіла все незнайомому юнаку. Вони довго стояли та говорили. Хлопець намагався підтримати Поліну. А потім вирішив подзвонити, відкласти всі свої справи й провести цей день з дівчиною.

Люди сходили в кіно, потім пішли випити чаю. Поліна нарешті відчула себе так добре, як ніколи. Пара обмінялася номерами. Антон і Поліна часто зустрічалися, спочатку дружили, а потім почали жити разом. Одного дня Антон вирішив зробити дівчині пропозиції. Але спершу запропонував їй познайомитися з його батьками. Дівчина була така щаслива, як ніколи. Все складалося, як у казці.

На порозі дому батьків Антона Поліна дуже нервувалася. А потім двері відчинив Ігор. Той самий “папік”. А за ним вийшла його дружина, молода, ефектна мачуха Антона. Поліна мало не впала.

Тоді Ігор відвів дівчину в бік при першій же можливості та запропонував все забути. Нікуди було діватися. Люди вдали, що вперше бачать один одного. Поліна з Антоном одружилися і народили дітей. А Ігор виявився чудовим дідусем.

А що ви думаєте з цього приводу?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector