Ми зі свекрухою ніколи не мали конфліктів, але я стала горезвісною невісткою тоді, коли захотіла зробити їй подарунок

Ми зі свекрухою ніколи не мали конфліктів, але я стала горезвісною невісткою тоді, коли захотіла зробити їй подарунок. Історія сталася одного разу на відпочинку.

Ми з чоловіком вирішили з’їздити на море. Але з дітьми важко відпочивати, їм потрібна постійна увага. Тому ми погодилися взяти на відпочинок няню. Умови гідні – 7 днів няня з дітьми, а 3 дні відпочиває на морі, ще й всі необхідні витрати, в межах розумного, з нас. Нашим дітям все по 7 і 10 років.

Ми не хотіли наймати чужу людину, тому вирішили попитати серед знайомих та друзів. Важко було знайти няню, всі відмовлялися в останній момент, або говорили, що їм незручно брати з нас гроші. Ось уже залишилось пару днів до відльоту, а няні нема. Тоді чоловік вирішив звернутися до свекрухи. все їй пояснив. А та, коли почула, так зраділа, мовляв, і з дітьми побуде, і світ побачить.

І я була не проти такої кандидатури. По-перше, бабуся. Хто може краще подбати про онуків, ніж вона? По-друге, ми ніколи не мали конфліктів, бо не жили разом, бачилися лише на свята, в наші стосунки вона не лізла. Слово, досить приємна й адекватна жінка, як здавалося. Одного дня на відпочинку чоловік вирішив замінити маму і піти з дітьми на екскурсію. Тоді ми зі свекрухою пішли на місцевий ринок і довго там блудили між рядами, приміряючи все: одяг, хустки, панами, аксесуарі. Ми вдягалися і сміялися. Я ще подумала:”О, яка в мене добра свекруха”.

Оскільки ми зі свекрухою не знали мови, то вирішили почекати на чоловіка, щоб нас не обдурили. Я запам’ятала все, що впало в око свекрусі та показала чоловікові. Ми купили їй дві пари сережок, декілька сарафанів, декілька хусток. А, коли поверталися, я помітила дуже гарний сарафанчик і попросила його собі. Звісно, я не втрималась і вдягнула його одразу.

Коли свекруха побачила мене у новому вбранні, вона змінилася в лиці. Спочатку оглянула мене презирливим поглядом, а потім сказала:”Випросила вже? Не соромно тобі жирувати коштом мого сина? Безсовісна, ще й дітей на мене скинула”.

Сказати, що я очманіла – нічого не сказати. Я розуміла, що зараз розревусь, тому стисла губи й швидко побігла в номер. Встигла лише дітей покликати. Чоловік тоді присоромив маму. А вона почала кричати на нього, що, мовляв, мамі купувати потрібно подарунки першій, а потім дівахам якимсь.

Тоді чоловік просунув свекрусі пакет подарунком і сказав: “Це ми для тебе купили. Але тобі має бути соромно”. Він попрощався з матір’ю холодно і попросив не спізнюватися на літак.

Ми гарно провели той вечір в колі сім’ї. Діти нареготалися, чоловік надурівся з нами, я й сама вже забула про ту прикрість, що сталася. До того ж чоловік сказав не звертати уваги й вибачився за неї. А аеропорті свекруха не дивилася навіть на мене, це рознервувало чоловіка і він вирішив ігнорувати маму, щоб вона зрозуміла. що так неприємно. Ми летіли та балакали четверо, а вона сиділа одна надута. Але по приїзді всім розказала, що я зіпсувала їм відпочинок. Що то, мовляв, я мала сидіти з дітьми, а вони з сином – відпочивати. А я скинула дітвору на неї, а сама пішла тринькати гроші її сина. Ось так я поповнила ряди горезвісних невісточок.

А що ви думаєте з цього приводу?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector