На що зазвичай розраховує колишня, коли йде від вас до іншого чоловіка

Здається, що ви та сама ідеальна пара, яка буде разом до кінця життя. Долаєте всі життєві труднощі, йдете рука об руку. Але одного дня жінка усвідомлює, що їй чогось не вистачає. Здається, що їй недостатньо тих якостей, які є у вас. Тоді вона починає шукати для себе кращий варіант. Шукає чоловіка, який буде кращим за вас. 

Ті, хто пережив такий досвід у стосунках, зрозуміють це відчуття. Хоча дівчина і тримається за вашу руку, але готова відпустити її з легкістю, коли буде кращий чоловік. Ви така собі страховка та підтримка. 

Але настає день, коли вона приходить до вас і каже “Бувай!”. А причина такого розлучення – це ви! Адже саме ви винні в тому, що стосунки погіршилися, не докладали зусиль, не працювали над собою і так далі. Вона знайде тисячу та одну причину, щоб ви почували себе кепсько. А сама така біла та пухнаста, стільки часу терпіла це пекло! 

Ось зазвичай стандартний перелік таких “вагомих” причин:

1. Не приділяли їй увагу (посиденьки у кафе, кінотеатрах чи просто розмови перед сном)

2. Не купували те, що та хотіла (тут вона згадає про ті всі моменти, коли хотіла золоту каблучку чи шоколадку, а ви не купили. Ось який ви безсердечний!)

3. Багато працювали (тобі що, робота важливіша за дівчину?!)

4. Не кохав (тут не знаю, що й додати)

5. Не підтримував, коли їй було важко (ну звісно, коли ти зламала ніготь чи підстригла кінчики волосся на декілька сантиметрів більше – то це просто неймовірна втрата всього життя)

Дівчина не боїться, що її покине новий чоловік. Вона впевнена у ньому. Знає, що він може дати їй все, чого не вистачало у стосунках з вами. Однак її буде картати думка – чи правильно вчинила? Та ці тривожні думки зникають, коли новий залицяльник принесе букет троянд чи відвезе у кінотеатр на романтичну комедію у день Всіх Закоханих. А потім ще замовить суші та вино додому. 

Здається, що це не життя, а нова казка і дівчина почувається справжньою принцесою. Але через декілька місяців вона розуміє, що нічого особливого нема у цьому чоловікові. Та і життя стає таким нецікавим та сірим. Романтика вже починає набридати, хочеться чогось цікавого та особливого. 

А якщо кавалер покаже згодом своє справжнє Я та темні сторони характеру, то дівчина зрозуміє, якою дурепою була. Починає вже і розуміти, що ви затримувалися на роботі, щоб заробити побільше грошей на відпочинок. Та і нещодавно купував браслет на день народження (а вартість майже три його зарплати!). Починає сумувати за вашим голосом, обіймами та поцілунками. 

Хоча, малоймовірно, що захоче повернутися до вас. Адже таким чином вона покаже, що була неправа! А так не можна робити. 

Тоді така дівчина почне діяти за наступною схемою:

Цікавиться тобою у спільних друзів. А як ти там? А як робота? А з тобою все гаразд? І звісно, що найголовніше – а не знайшов нову дівчину?Ну а під кінець допитів з солодкою посмішкою передасть вітання. А друзі розкажуть, що ось твоя колишня цікавилася, як ти. Привіт тобі передавала. 

Якщо ж ви її досі кохаєте, то почнете у відповідь через друзів також передавати вітання, розпитувати, як справи й так далі. Тобто, контакт налагоджено! Мишка потрапила у пастку! (Уточнюю, що мишка – це ви).

Але є ще інший розвиток подій. Коли вона дізнається, що вам буде добре, у вас нова дівчина та серйозні стосунки й взагалі – вам добре жити без колишньої, то наступає план “Б”. Хоча його можна перейменувати у план “М” – маніпуляції, завдяки чому дівчина буде намагатися повернути вас назад. Немов хоче реанімувати стосунки, згадує про всі приємні речі. Нагадує про себе – випадкова зустріч у магазині чи кафе. Немов сама доля намагається вас назад звести. 

Але ось наша порада – не реагуйте на такі дії. Не потрібно вірити її словам про щире кохання та помилку. Живіть далі щасливо та спокійно. Ваше кохання не втече. А зайві люди зникнуть раз та назавжди. 

Чи був у вас такий досвід у стосунках? Що ви можете порадити у такому випадку? 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector