На вигляд це найсумніший кіт, але зовнішність оманлива

На просторах інтернету великого резонансу отримали фотографії кота Тобі, який, на перший погляд, здається найсумнішою твариною у світі. Насправді це не так, адже на зовнішність цього домашнього улюбленця вплинуло рідкісне захворювання. 

Домівку кіт отримав у 2018 році, коли одна сімейна пара  вирішила забрати його з притулку. З того часу 6-річний Тобі живе в місті Страуд разом із новим пухнастим другом Куїнтоном, якому виповнилося 7 років. 

Друзі швидко знайшли спільну мову. Вони обоє мають певні особливості. У Куїнтона відсутній один зуб, а Тобі вкритий зморшками і звислою шкірою. 

З самого початку подружжя думало, що бере просто унікального котика.  Лише згодом господарі дізналися, що тваринка хворіє на рідкісний “синдром Елерса-Данлоса”, тобто гіпереластичність шкірного покриву. Суть захворювання полягає в порушеному синтезі колагену. Таким чином Тобі має чутливу шкіру, схожу на старечу. 

Ігри для Тобі можуть закінчитися трагічно, тому поводитися з котиком потрібно вкрай обережно. Це розуміють його власники і друг Куїнтон, який інколи навіть допомагає йому вмиватися. 

Натомість Тобі полюбляє, коли його гладять. Він самостійно підходить і починає тертися об своїх господарів, вимагаючи уваги. У всьому решту тваринка така ж, як і його друг Куїнтон. 

А ви б взяли з притулку тваринку, яка має незвичайну зовнішність?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: