Надія з вихованої родини, тому ніхто не знає, що з нею трапилося того дня, коли вона так ганебно повелася

Родина в Надії була освічена й інтелігентна. Не дивно, що й вона закінчила школу із золотою медаллю, успішно вступила в інститут і вміла грати на фортепіано. А ще дівчина була вродливою, тому не мала відбою від кавалерів. 

Проте жоден із шанувальників не підходив з тих чи інших причин. Після знайомства з родиною з одним Надя прощалася через те, що він не вміє правильною виделкою їсти страви, а з іншим – через відсутність знань про епоху Відродження.

Кожного разу бабуся казала:

– Хороший хлопець, але ти ж сама розумієш: він тобі не пара.

Одного разу Надія поїхала на дачу за яблуками. Рік був урожайним, тому добрих три пакети їй довелося нести до електрички. У сумці на плечі був ще кульочок груш. 

Взагалі дівчина була дуже вихованою і у своєму лексиконі не вживала навіть слова “дупа”. Що з нею трапилося того дня – невідомо. Можливо, велика кількість людей і важкі пакунки натягнули струни її терпіння до крайньої межі, тому Надя не змогла стримати емоцій, коли якийсь п’яний чоловік, відштовхуючи її, захотів зайняти єдине вільне місце. У той же момент незнайомець отримав по голові сумочкою з грушами.

Він не міг відповісти дамі тією ж монетою, але крикнув:

– От і стерво!

Розлючена дівчина знову замахнулася своєю зброєю, але раптом із кульочка повилітали всі груші. Вони розлетілися по цілому вагоні електрички. Одна з них потрапила в чоло жінці, яка від обурення викликала поліцію. 

На представників закону не довелося довго чекати. На кінцевій зупинці вони забрали хуліганку, потерпілу й постраждалого у відділок. Лише тоді Надія отямилася і зрозуміла, що відбулося.

Однак все минулося на її користь. П’яний чоловік відмовився писати заяву, тому дівчину відпустили. Однак Наді не потрібно було жодного покарання, щоб шкодувати про скоєне. Їй моментально стало соромно за свою поведінку. У сльозах вона переповіла все рідним.

Наступного дня Наді не стало легше. Після пережитої ганьби дівчина не хотіла навіть йти на роботу, тому цілий день пролежала в ліжку.

Раптом ввечері у їхні двері хтось подзвонив. На порозі стояв незнайомець, який власне й постраждав від сумочки Наді. Батьки перелякалися, що чоловік передумав і зараз їхню доньку заберуть назад в буцегарню.

На захист онуки стала бабуся:

– Молодий чоловіче, простіть дівчину! Вона кається у скоєному й обіцяє, що такого не повториться. Ви ж не наважитеся зламати їй життя!

Однак в очах чоловіка було лише здивування. Власне з-за спини він витягнув букет хризантем і сказав:

– Насправді це мені потрібно вибачитися. Я взагалі не вживаю алкоголю, але вчора мене вмовили випити декілька грам коньяку в честь виконаної роботи. Я погодився і от що з того вийшло…

Зрештою хлопця запросили на чай, а на прощання він запросив Надю в кінотеатр. Через тиждень він косив у них на дачі траву, а через місяць супроводжував бабусю у філармонію, бо всі решта були зайняті.

– І як він себе там поводив? – потім запитала Надя.

– Він заснув досить швидко, – відповіла бабуся. І додала: – Але спав дуже натхненно!

Перед сном старенька зайшла до Наді.

– Надійко, ти сама розумієш, що він нам не рівня, хоча й за натурою – чудовий юнак. Саме тому якщо ти за нього не вийдеш заміж – вважай, що ти не маєш бабусі!

А вам сподобалася ця історія кохання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector