Найбільш терплячі знаки Зодіаку

А як йдуть справи з терпінням у вас і ваших близьких?

Кожна людина має свій запас терпіння. Вважається, чим більший цей запас, тим більш гармонійна і щаслива людина. Навпаки, люди, які не мають терпіння, частіше дратуються і швидше «вибухають», що заважає їм досягати своїх цілей і вибудовувати близькі стосунки. Настав час розібратися, хто зі знаків Зодіаку – втілення стриманості, а хто – вкрай імпульсивна особистість.

12. Телець

Якщо вам потрібен еталон терплячості, погляньте на Тельця. Ця людина найкраще в житті вміє терпіти, і завдяки цій особливості домагається всього. Телець не розлучається з близькою людиною, коли розуміє що у партнера складний характер, він не звільняється з роботи під тиском керівництва. Ця людина буде терпіти, і крок за кроком змінювати ситуацію в свою сторону, адже залізне терпіння Тельців доповнюється неймовірною завзятістю. Але навіть у Тельця терпіння не безкінечне. І стережіться всі, якщо воно раптом закінчиться!

11. Терези

Терези мають дивну здатність згладжувати ситуацію навколо себе і всіх мирити. Навіть якщо на них чиниться тиск, Терези ніколи не показують виду, адже прекрасно розуміють, що агресія породжує агресію. Вони в спокійному і доброзичливому тоні донесуть свою думку до опонента, дадуть висловитися протилежній стороні і тим самим погасять конфлікт. Такий підхід дозволяє їм не розхлюпувати цінну внутрішню енергію, яку вони витрачають на створення справді важливих речей.

10. Козеріг

Представники даного знака – досить потайливі особистості. Їх можна охарактеризувати як своєрідну посудину з думками, емоціями і грандіозними планами, вони абсолютно не поспішають розхлюпувати свою енергію і ділитися нею з навколишніми. Весь свій потенціал Козероги витрачають на самореалізацію, розвиток власного бізнесу або підвищення по службі. При цьому підопічні Юпітера мають феноменальну витримку, а тому готові чекати скільки завгодно, якщо бачать світло в кінці тунелю. При цьому вони дуже чіпкі і ніколи не відступають від своїх цілей.

9. Скорпіон

Представники знаку Скорпіон вміють прекрасно контролювати свої емоції і не показують їх навколишнім, що є одним з їх козирів. Для Скорпіона нерідкі конфліктні ситуації, але ця людина проявляє терпіння, не показуючи, що вона роздратована або навіть розлючена. Акумулюючи енергію всередині себе, Скорпіон буде виношувати план помсти і обов’язково втілить його в життя, а вже після вибухне гнівною тирадою на сторону свого кривдника. У боротьбі за «місце під сонцем» особистості даного знаку поводяться точно так само – розробляють план дій і, набравшись терпіння, вичікують слушного моменту для удару.

8. Діва

Терпінню представників знаку Діва можна тільки позаздрити. Ці особистості вважають себе розумнішими, мудрішими і кращими за інших, але звикли поблажливо ставитися до навколишніх і давати їм шанс на виправлення. Перфекціоністи в душі, Діви будь-яку роботу роблять ґрунтовно, а значить зосереджено й неспішно, щоб не упустити жодної деталі. Для цього потрібно неймовірне терпіння, якого у особистостей даного знака в надлишкуПравда не варто користуватися терпінням Діви. З таким же успіхом можна дражнити тигра. Одного разу йому це набридне, він просто накинеться на вас!

7. Водолій

Керовані Ураном особистості зосереджені на собі і на своїх глобальних цілях, а значить їх шлях довгий і тернистий. Природно, для його подолання потрібна серйозна витримка. І Водолії терплять: рутину, кочове життя, невпорядкованість, відсутність відносин, та інше. Від усього цього особистості даного знака відмовляються заради єдиної мети, до якої можуть йти все життя. Єдине, чого не можуть терпіти Водолії – спроб керувати ними і необхідності підтримувати навколо себе ідеальний порядок. Тут вони зриваються в перші дні.

6. Лев

Леви – самодостатні особистості, які розраховують виключно на себе і не чекають подачок від життя. А якщо не чекають, то і проявляти силу терпіння їм особливо не доводиться. Правда при цьому Лев любить, коли ним захоплюються, і говорять йому компліменти, і не буде довго терпіти поруч із собою людину, яка не звертає на нього уваги. До того ж, вважаючи себе «королівською особою», Лев любить, щоб навколо нього всі «шаруділи» і діяли швидко, не затягуючи процес. Досить швидко міркуючи, цій людині не подобається, коли навколишні «пригальмовують».

5. Риби

Представники знаку Риби володіють дитячою наївністю, яка робить їх занадто примхливими і нетерплячими. Від виснажливих очікувань вони сходять з розуму, і якщо є можливість, обов’язково вередують або надувають губи. Правда діяти таким чином вони можуть тільки в тому випадку, коли є, ким командувати. В іншому ж слабовільні і залежні Рибки змушені терпіти і чекати, коли хтось вирішить питання за них або ситуація вирішиться сама собою. Такі нудні хвилини очікування приносять чимало страждань Рибам, але, не маючи сили волі, щоб змінити ситуацію, вони продовжують терпіти.

4. Близнюки

Ці особистості не звикли терпіти людей, які їм не подобаються, мовчати у відповідь на слова нахабного роботодавця або чекати відповіді від коханої людини на своє головне питання. З витримкою у Близнюків явні проблеми, зате вони чесні перед собою і навколишніми, і нічого не приховуючи викладають те, про що думають. Реноме нетерплячої людини Близнюки підтримують і в тому, що стосується роботи. Якою би справою не зайнялися особистості даного знака, з великою ймовірністю вони кинуть все на півдорозі, лише тільки коли зіткнуться з перешкодою.

3. Рак

Раки по натурі своїй неспокійні особистості, які вічно за все переживають і годують себе очікуванням. Природно, в такому стані говорити про стриманість не доводиться. Їм потрібно отримати інформацію тут і зараз і чекати вони не мають наміру! І якщо Рак не володіє владою, він буде тихенько мучити себе ненависним очікуванням, Рак-начальник перейде на крик і навіть вереск, з нетерпінням чекаючи, коли буде виконано його доручення. Не буде Рак терпіти і відсутності затишку у своїй оселі. Після невеликого скандалу на благоустрій будинку почне працювати вся сім’я.

2. Стрілець

Стрільці зовсім не мають терпіння. Їх слова і дії випереджають думки, а все тому, що особи даного знака зовсім не звикли чекати. І ця особливість характеру створює їм чимало проблем в житті. Більш того, різнобічні Стрільці намагаються встигнути буквально всюди, а тому постійно поспішають. Чим би не займалися дані особистості, вони завжди втрачають важливі дрібниці, які псують всю справу. І відбувається це виключно через відсутність терпіння. Але, навіть усвідомлюючи свої недоліки, Стрільці не поспішають змінюватися, адже на зміни у своєму житті потрібні воля і терпіння.

1. Овен

Ця людина не переносить слова «терпіти». Вона не буде терпіти біль, навіть якщо знає, що він скоро мине. Просто вип’є таблетку і забуде про нього. У цьому весь Овен, який ніколи не сидить в очікуванні подачок – ні від долі, ні від навколишніх. Він чітко знає, що сам зможе зробити швидше і краще, а втомлювати себе очікуванням – подібно до смерті. Варто лише зауважити, що такий підхід має і негативну сторону. Нетерплячі Овни часто позбавляють себе очевидного підвищення по службі, гарячі особистості розривають стосунки з коханими людьми, не дочекавшись від них відповіді. Загалом, Овни занадто сильно псують собі життя через нестриманість і імпульсивність.

А ви вважаєте себе терплячою людиною?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector