Найкраща порада для кожного знака Зодіаку!

Універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окрему  пораду, в залежності від нашого знака Зодіаку.

Всім нам час від часу буває важко зробити вибір, зважитися на важливий крок. Іноді нам просто потрібна порада, яка стане для нас поштовхом, допоможе знайти правильний шлях і мотивувати нас. Але універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окрему пораду, в залежності від нашого знака Зодіаку.

Овен

Ви любите командувати і не даєте кермо влади в чужі руки. Навчіться розслаблятися і пливти за течією, бо не все в житті можна контролювати. Не чіпляйтеся за минуле, його вже не можна змінити. І, як мантру, повторюйте: прийми те, що є, відпусти те, що було, і надійся на те, що буде

Телець

Ваша головна проблема – лінь. Ви любите виправдовувати її тим, що у вас просто немає натхнення або недостатньо мотивації. Ви можете бути дуже працьовитим, коли нарешті візьметеся за роботу. Але вам потрібен поштовх, стусан під зад. Тому запам’ятайте одне: ніщо не дається легко.

Близнюки

Ви товариські і любите знаходити схожість і загальні теми з іншими. Але іноді ваше бажання сподобатися всім робить вас лукавим в очах людей. Просто запам’ятайте: якщо це неправильно – не робіть цього, якщо це неправда – не кажіть цього.

Рак

Ви добре розумієтесь у власних почуттях і нерідко вчиняєте ірраціонально і імпульсивно. І хоча час від часу прислухатися до інтуїції все ж потрібно, не дозволяйте своїм страхам і переживанням вибивати вас з колії. Ніколи не дозволяйте емоціям взяти верх над розумом.

Лев

Ви егоцентрист. Іноді ви настільки сконцентровані на собі, що просто не берете до уваги почуттів інших людей. Так, ви піклуєтеся про своїх близьких і друзів, але іноді ви буваєте занадто поверхневі й не помічаєте очевидних речей. Постарайтеся проявляти до людей щиру увагу і інтерес, адже світ не обертається навколо вас!

Діва

Ви талановиті, і, незалежно від того, чи визнаєте ви це чи ні, ви перфекціоніст. Але в житті немає нічого і нікого ідеального, тому ваше вічне прагнення до ідеалу робить з вас вічно невдоволеного критика. Навчіться просто радіти тому, що у вас є. І зрозумійте: вище голови не стрибнеш.

Терези

Прийняття рішень – не ваша сильна сторона. Вас приваблює багато різних речей. Ви схильні довго зважувати всі «за» і «проти», коливатися і бути нерішучим. Наступного разу спробуйте скористатися цією формулою: іди за покликом серця, але прислухайся до заклику розуму.

Скорпіон

Люди вважають вас занадто жорсткою і мстивою людиною. Це дуже негативно впливає на ваші стосунки з людьми. Гнів не прикрашає нікого, а ваша непримиренність може коштувати вам успіху. Як щодо того, щоб кардинально змінити тактику гри: уб’єте ворогів своєю посмішкою і убийте їх своєю добротою.

Стрілець

Ви можете усуватися і відштовхувати людей. Завжди простіше здаватися холодним всезнайкою. Добре, що в глибині душі ви розумієте, яких людей можна впускати в свій світ. Ви також розумієте, що вам ще потрібно багато чому повчитися. Тому повторюйте собі час від часу: ніхто не знає всіх відповідей. Прислухайтеся до думки інших.

Козоріг

Ви занадто багато переживаєте про все. Що тут ще сказати? Зарубайте собі на носі: від ваших хвилювань нічого не зміниться.

Водолій

Ви вперті й любите похвалитися своїм інтелектом. Ви вважаєте себе кращим за інших, розумнішим і яскравішим. А якщо хтось цього не визнає – він просто недостатньо розумний, щоб оцінити вашу геніальність. Не будьте такі зарозумілі. Якщо чиясь думка не збігається з вашою, це ще не означає, що хтось із вас неправий. Будьте простішими і відкрийте своє серце назустріч іншим людям.

Риби

Ви приймаєте все дуже близько до серця. Навіть добродушні жарти друзів можуть надовго затьмарити ваш настрій. Ви любите накручувати себе, намагатися знайти причину проблеми, навіть коли проблеми не існує. Це ні до чого. Пам’ятайте: іноді потрібно просто відпускати проблеми.

Уміння розуміти, що важливо, а що другорядне – дуже великий талант. Прислухайтеся до цих порад, і вони неодмінно допоможуть вам не збитися на життєвому шляху!

Яку пораду ви б дали собі з минулого?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector