Андрій пішов на роботу. Додому він так більше і не прийшов. Алла подумала, що з чоловіком щось трапилося

Андрій і Алла полюбили один одного з першого погляду, коли познайомилися на спільному святі друзів. Незабаром відсвяткували весілля і дізналися прекрасну новину, що стануть батьками. На жаль, місто, в якому вони жили, було маленьке і забуте всіма чиновниками.

Відповідно і рівень медицини був найпримітивніший. Вагітність проходила добре, ось тільки дізнатися, хто у них буде, Алла та Андрій не могли – не було відповідного обладнання. Як варіант, можна було поїхати в сусіднє місто, але це було далеко й небезпечно, тому вони не стали ризикувати. 

Нічого не віщувало біди, як в один з вечорів, у Алли почалися раптові перейми і її терміново госпіталізували в найближчий пологовий будинок. Після того, як на світ з’явилася перша дитина, лікарі були дуже здивовані, коли слідом за нею, з’явився друга. Але поява третього малюка, здивувала всіх присутніх, навіть досвідченого акушера-лікаря з багаторічним досвідом роботи. 

Алла не могла повірити в таке велике чудо, адже вона мріяла і чекала одну дитину, а з’явилося аж три. Це було величезне щастя і радість для неї. Але не для Андрія. Він був шокований, прийшовши в пологовий будинок до дружини. Він не міг в це повірити, він зрозумів, що не готовий до такого, йому захотілося втекти куди-небудь далеко і сховатися від усіх, щоб ніхто не знайшов. Але всього того, що відбувалося в його душі, він нікому не розповів і зробив вигляд, що дуже радий. Через кілька днів, він забрав свою велику сім’ю з пологового будинку, привіз в крихітну і бідну однокімнатну квартиру. Здавалося, життя пішло своєю чергою, але це було не так. Прокинувшись вранці, як зазвичай, поснідавши, Андрій пішов на роботу. Додому він так більше і не прийшов. Алла подумала, що з чоловіком щось трапилося: почала обдзвонювати лікарні, морги, навіть викликала поліцію. Бідна, вона не зрозуміла відразу, 

Оговтавшись від вчинку Андрія, вона зрозуміла, що повинна стати сильною, адже від неї залежало три маленькі життя. Завдяки її мамі, яка переїхала до Алли, щоб сидіти з дітьми, Алла змогла влаштуватися на роботу. За щасливим збігом обставин, їй вдалося влаштуватися працювати в одну велику приватну фірму, філіал якої не так давно відкрився в її місті. Алла показала себе як працелюбний, відповідальний і розумний працівник, керівництву подобалася її робота, зарплату підвищували поступово і незабаром Аллу підвищили до керівника цієї філії.

Але і з цієї посади вона незабаром «виросла». Їй запропонували посаду комерційного директора в Києві разом з усіма бонусами: просторою службовою квартирою, службовою машиною. Грошей в сім’ї стало більше, Алла змогла собі дозволити наймати няньку для малюків, щоб її мама змогла відпочивати. Про складне і важке життя залишилися лише спогади. Алла почала відвідувати салони краси, тренажерні зали і незабаром стала справжньою красунею. Жити стало легше, вільніше.

Черговий робочий день закінчився, Алла зібралася, викликала ліфт, а коли його двері відчинилися, вона побачила Андрія. Аллі на хвилину перехопило подих, ноги підкосилися, але вона швидко опанувала себе, і її погляд став холодним і серйозним. Андрій же не міг приховати подиву. Перед ним стояла чарівна, красива, доглянута жінка, від тієї Алли не залишилася і сліду. Андрій за секунду усвідомив який страшний вчинок він скоїв. Він впав на коліна перед нею і почав благати повернути все як було.

Але Алла була невблаганна: вона давно розлюбила Андрія, і ніколи б уже не змогла знову полюбити зрадника. Вийшовши на вулицю, Алла відчула полегшення, вантаж минулого спав з її душі, аж дихати стало якось по-особливому легко і вільно.

Як би ви вчинили на місці Алли? Змогли б прийняти такого чоловіка назад в сім’ю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector