Наймудріша притча про те, як перевірити свої почуття

Як же зрозуміти, хто по-справжньому дорогий і відсіяти непотрібних людей?

Мало хто любить цей стан, коли неможливо себе зрозуміти – чого я хочу, куди йду і що відчуваю. Особливо це стосується любовних емоцій. Буває і таке, що ми настільки втрачаємо життєвий орієнтир, що раптом виявляємо себе серед людей, з якими точно б не хотіли спілкуватися. Як же розібратися, хто по-справжньому доріг і відсіяти непотрібних людей?

– Знаєш, – каже, – у мене зараз одночасно п’ять жінок. Мені це набридло, але вибрати одну у мене не виходить. Як би мені їх відсіяти?

– Відсій одкровенням, – радить приятель.

– Як це – одкровенням?

– А так: відчуй себе абсолютно вільним, і кожній розповідай все про всіх інших.

– Але як це допоможе?

– А ти спробуй.

Наступна їхня зустріч через пів року:

– Ну і як? Скористався моєю порадою?

– Хороша порада. Дякуємо. Коли я став відвертим, то дві з моїх жінок тут же відмовилися зустрічатися зі мною. Ну і добре. Це був, можна сказати, грубий відсів. Залишилися троє. І ось тут-то почалося найцікавіше. Я дуже скоро виявив, що бути з усіма однаково відвертим у мене не виходить. Однією я міг розповісти все, інший половину, третій взагалі нічого. Одночасно про одну міг розповісти все, але розповідати про іншу у мене не повертався язик. Закінчилося це тим, що я виявив, що одній я можу розповісти все, але її не хотілося обговорювати ні з ким.

– Ось вона у тебе і залишилася, – підказав приятель.

– Саме так. Цікаво, що цей простий спосіб працює так добре.

– Він працює тому, що одкровення – це показник почуття. Воно дуже швидко відсіває непотрібних нам людей. Причому у всіх випадках життя. Я завжди розлучаюся з тим, з ким не можу бути відвертим, і стаю прив’язаним до того, про кого не можу говорити.

А як ви фільтруєте людей зі свого оточення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector