Найправдивіший рейтинг дружин за знаком Зодіаку. Знайдіть себе!

Цей гороскоп покаже, хто є ідеальною дружиною за своєю сутністю, а хто не розуміє слова “покірність”.

12 місце – Скорпіон

Це красиві, привабливі, пристрасні і розумні жінки, але найгірші дружини апріорі. Чому? Бо вони надзвичайно люблять владу. Якщо чоловік запропонував їй вийти за нього заміж, то це означає, що він захотів стати її рабом. Деяких чоловіків таке навіть влаштовує, але якби ж то не було постійних стрибків настрою і незрозумілих побажань.

11 місце – Риби

Рибки — жінки, які милі, пухнасті, люблять поніжитись і спати разом, будуть вам муркотіти ночами, але нічого більшого ви від них не отримаєте. Чомусь Рибки так вміють обкрутити чоловіка, що той не розуміє сам себе, тож виконує усі її забаганки і піддається маніпуляціям. А якщо стосунки закінчуються, то чоловік більше не бачить сенсу життя.

10 місце – Лев

Леви — це НАЙ. І цим все сказано. Це найкращі авто, найбільші будинки, найвідвертіші зізнання, найдорожчі подарунки і найдорогоцінніші прикраси. Хочете таку штучку? А вам вистачить мільярдів взагалі?

9 місце – Стрілець

Цим жінкам багато не треба — просто віддай їй свою душу. Так-так, душу. Як вона захоче — так у вас і буде. Не погоджуєшся? Значить життя — не для тебе. Ага.

8 місце – Близнюки

Милі, але дуже небезпечні. Вона знає про тебе все і навіть більше. Може, знає навіть таке, чого й ти сам про себе не знаєш. Хочеш щось приховати? Не треба, бо нічим добрим то не закінчиться. Мовчи — і все буде добре.

7 місце – Овен

Овни-дружини вельми цікаві. Вони впевнені, що є найкращим, найдорожчим, найяскравішим і найпривабливішим, що лише могло б бути в їхніх чоловіків. Овни не здаються і виховують чоловіків так, як їм захочеться.

6 місце – Терези

Вона — повелителька смачних обідів, організаторка у ліжку і справжня мрія. Здавалось би. Але таке буває не часто. Якщо в неї класний настрій і є бажання вас потішити, змилуватись над вами, то так, вона робитиме це. Але не розраховуйте на життя з казки, бо мозок ваш буде частенько закипати.

5 місце – Діва

Ніжна, віддана, дружня, справжня підтримка і партнер. Діва знає, що пара має дотримуватись однакових поглядів на все. А як їх обрати? Не треба цього робити, бо Діва вже собі все обрала. Вона буде ватажком сім’ї. І роби з цим, що хочеш.

4 місце – Телець

Що їй потрібно від тебе, то це почуття гумору. Їй достатньо твоєї щирості, а зліпить з тебе успішного чоловіка вона сама. Тільки от радість твоя не довго протримається. Бо інколи її методи дивують — сковорідка по голові, наприклад. Ну щоб точно зрозумів.

3 місце – Козоріг

Тут усе просто: для ідеальної жінки має знайтись ідеальний чоловік. Козорогам потрібна користь від вас: гроші, любов, турбота, допомога, хоча б щось. Просто дарувати квіточки й розповідати вірші? Ні. А якщо ти вже став її чоловіком, то тобі пощастило. Поки.

2 місце – Водолій

Такі безцеремонні, смішні й милі дівчатка, які постійно прикрашають компанії. Чоловіки вважають їх мрією. Але якщо захочете таку в дружини, то добре постарайтесь.

1 місце – Рак

Для цієї жінки не буде нічого важливішого за сім’ю. Вона буде розумною, гарною, доброю господинею, а дім буде сяяти від чистоти. Ще й по кутках аромалампи з ідеальним запахом. Їй подобається усе те, що з’єднує людей. Буде відданою вам, але якщо ви будете віддані їй у відповідь.

Впізнали когось?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector