З якої причини можуть розлюбити різні знаки Зодіаку?

Що ж стає причиною того, що вас розлюбили? Як на це впливає знак Зодіаку людини?

Таке може статись із кожним. Стосунки — чудовий досвід, який може мати різноманітні терміни існування. Ми можемо з часом змінюватись, наші пріоритети набуватимуть нової форми, а кохання минає. Сувора реальність. Звісно, причин є безліч, та є й відомі тенденції, які формують представники різних знаків Зодіаку.

1. Овен

Цьому знаку Зодіаку потрібні нові емоції в стосунках тут і зараз. Йому потрібні змагання, в яких він був би переможцем, та виклики, які він би з радістю приймав. Якщо ваше спільне життя дуже нудне, без усіляких складних випробувань, то будьте готові до того, що Овен піде на більш цікаву територію. І більше не повернеться.

2. Телець

Надійний та вірний Телець рідко втрачає стосунки сам, йому потрібна безліч причин для того, щоб прийняти рішення, ще й таке вагоме для його життя. Якщо вже таке стається, то це означає, що його партнер зробив щось надзвичайно неправильне, вперте, егоїстичне, таке, що не заслуговує на повагу абсолютно.

3. Близнюки

Розумним Близнюкам потрібні постійні дози нової інформації, завдяки якій вони б вдосконалювались. Вони не зможуть бути хорошими партнерами в стосунках, якщо для них не підготували таємниць та загадок, відповіді на які потрібно постійно знаходити. Що може їх відштовхнути? Ваша відвертість. Не розповідайте усе й одразу. Тримайте інтригу.

4. Рак

Ті, що облаштовують своє сімейне гніздечко раз і назавжди. Навіть якщо сталось так, що ви розійшлись, то Рак запам’ятає вас і обов’язково згадає десь в пенсійному віці. Ракам потрібна лише одна людина, яку вони любили б до кінця своїх днів. А якщо ви їх не приймаєте і відштовхуєте, то будьте готові до того, що залишитесь без партнера.

5. Лев

Що не влаштовує Лева? Те, що ви не дбаєте про сім’ю, особливо про її фінансовий бік. А ще — якщо ви перестали визнавати першість, ідеальність Лева і не захоплюєтесь ним щосекунди. Де подарунки, слова любові, зізнання і поклоніння? Нема? Не буде у вас і Лева.

6. Діва

Діва — особа, якій потрібно мати поряд когось трохи ідеального. Якщо з вами розійшлись, то щось тут було не так. Але, якщо проаналізувати загальну ситуацію, то для Діви не знайдеться нікого достойного, бо всі трохи неідеальні. Кожний ваш рух буде проаналізований і виправлений. А якщо коригування буде забагато, то Діва не мучитиметься далі, а просто піде.

7. Терези

Якщо ви не достатньо ніжні, душевні, інтелігентні та виховані особи, такі собі тонкі та чуттєві натури, то Терези вас не оберуть. Їхні почуття можуть просто випаруватись, коли ви покажете істинне обличчя. Їй потрібні театри, мистецтво, краса, гармонія. А крики, шум, дискотеки, драми тощо — не їхнє.

8. Скорпіон

Чому він перестав вас любити? Бо ви втомились від купи емоцій та шаленої пристрасті у стосунках. Скорпіон навіть може приревнувати і це стане кінцевою точкою у ваших стосунках. А ще Скорпіони можуть помститись. Так що тут краще зайвий крок в бік не робити.

9. Стрілець

Цим знакам Зодіаку взагалі важко закохуватись, тож якщо вони якимось чином опинились у стосунках, то це вже дивно. Щоб розлюбити свого партнера Стрільцю потрібно зовсім трохи. Наприклад, якщо ви змусите його дбати про побут, натякнете на створення сім’ї чи почнете тиснути. Не встигнути оглянутись, а Стрільця уже не буде.

10. Козоріг

Йому важлива кар’єра, як нікому. Будь-які намагання зупинити його і забрати від улюбленої роботи стануть вашим програшем. Ви можете бути чуттєвими та вважати, що єдині цінності планети — духовні, однак Козоріг добре знає, які можливості надають гроші, як їх заробляти та розподіляти. Козороги дуже практичні і не витають в хмарах. 

11. Водолій

Ці люди просто йдуть, по-англійськи, більше не повертаються. Ви їх справді не побачите. Йому не потрібні вияснення стосунків, якісь крики, скандали, істерики, ні. Він просто зрозуміє, що це кінець, спокійно піде і більше вас не турбуватиме. А все це може статись через вашу надмірну емоційність. Не тисніть на нього, не змушуйте і не нав’язуйтесь.

12. Риби

Вони підуть від вас, як тільки ви заговорите про реальність. так-так, про реальність. Чому? Бо Риби її зовсім не сприймають.  Вони живуть у своєму світі, зі своїми законами, правилами, рожевими феями та милими ельфами. Усюди блискітки і персонажі любовних романів. Ви або миритесь з цим, або ж приземляєте їх і втрачаєте надії.

Погоджуєтесь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector