Найрозумніші жінки серед знаків Зодіаку

А ваш знак Зодіаку потрапив до цього списку?

Кажуть, побачивши розумних і впевнених у собі жінок, у чоловіків «завмирає дихання». Як супутницю для життя вони їх розглядають рідко, а ось факт, що такі жінки досягли певного успіху на професійному та життєвому теренах, викликає у сильної статі повагу.

Психологи стверджують, що такі жінки, по суті, мають чоловічу свідомість, проте для них це цілком комфортно і нітрохи не заважає в житті.

Отже, представниці якого знака Зодіаку найбільш розумні і цілеспрямовані?

Овен

Овен – відрізняється вродженої проникливістю. В юному віці намагаються завоювати «дворову» довіру і отримати монополію в стосунках зі своїми однолітками. Жінкам, народженим під цим знаком досить легко і просто взяти лідерство і це їй подобається, а те, що це б’є по чоловічому самолюбству, Овна якось не цікавить. Такі жінки дуже витривалі і мають високий життєвий потенціал. Їм властиво братися за важкі справи, навіть якщо ці справи є воістину чоловічими.

Єдиний недолік в характері у таких жінок — це наївність, хоча вони досить агресивні до інших, перед обличчям несправедливості і гніву злитися вони можуть буквально кілька секунд, тому що миттєво виправляють ситуацію, довго терпіти вони не мають наміру. Жінки-Овни впевнені: якщо вони не будуть такими, вони легко зламаються під ударами громадської думки, а цього вони собі дозволити не можуть.

Скорпіон

Скорпіон – жіночність і чоловічі риси. Жінка-Скорпіон від самого народження і до кінця життя розуміє, що її доля — жіноча доля, хоча і не така, як у інших жінок. Вони вважають, що життя людини більш просте, не дивлячись на те, що в ньому присутні різні види жіночої хитрості і підступності.

У Жінок-Скорпіонів все досить просто, вони мають високу інтуїцію, що дозволяє їм перетворити це в перевагу, адже бачити «людину наскрізь» — це те, що їм потрібно. Знайте, що для такої жінки розпізнати шахрая простіше простого. У Жінок-Скорпіонів досить мстивий характер і головне, що вони ніколи не потерплять збитків, пам’ятайте про це.

Козоріг

Козоріг – особлива уважність з юного віку. Вони не по-дитячому спокійні і серйозні. Пустощі —  не для них, коло спілкування у жінок-Козорогів досить вузьке й простому смертному в нього не потрапити. Такі жінки прекрасно знаходять спільну мову з представниками протилежної статі. Конкуренцію на професійному рівні можуть створити тільки в солідному віці.

Вони завжди прекрасно контролюють емоції, і ви ніколи не побачите їх призвідниками конфлікту. Природа їх нагородила особливим завзяттям і тому вони можуть розлютити будь-якого представника протилежної статі, причому неважливо, яким із знаків Зодіаку він є.

А ваш знак Зодіаку потрапив до цього списку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector