Найрозумніші жінки за знаком Зодіаку

Кажуть, інтелект — це сексуально. І так вважають не лише жінки, а й чоловіки. Багато представників сильної статі говорять, що відчувають особливу симпатію до жінок, які дуже розумні. Їм подобається спостерігати за тим, як жінка самостійно чогось досягає, сама може вирішити свої проблеми і бути хорошим порадником. Адже така жінка сприйматиме чоловіка як партнера, а не як татуся, який має про неї подбати. Астрологи стверджують, що жінки із високим рівнем знань поводяться менш емоційно і більш піддаються логіці, тобто вони думають таким чином, що чоловікам легше їх зрозуміти. Отже, у привабливої та розумної жінки більше шансів підкорити серце чоловіка.

Зміст публікації

Овен

Овни — лідери. Ще в дитинстві їм подобалось завойовувати територію пісочниці, вести за собою певну кількість дітей і отримувати владу над своїми приятелями. Жінки цього знаку Зодіаку не втомлюються тримати усе під контролем, навіть свого чоловіка, і бути першими. І той факт, що чоловікам таке ставлення може не особливо подобатись, адже хочеться бути головою сім’ї, жінку-Овна не особливо цікавить. Ці жінки особливо терпеливі і мають великий потенціал. Зі своїми амбіціями їм не важко взятись за чоловічу справу і легко її подолати. Недолік таких жінок, як би дивно не було, та це наївність. Вони агресивні, можуть видати бурю емоцій та злості, але наївність забрала своє. А їхні гнівні сторони аргументують тим, що слабкість допоможе іншим людям зламати їх.

Скорпіон

Жіночі та чоловічі риси в одному екземплярі. Такі жінки з народження й до кінця життя розуміють, що вони — жінки, але далеко не такі, про яких заведено говорити в суспільстві. Вони вважають життя простим, хоча жінки часто користуються свою привабливістю, хитрістю та безпорадністю. Та й вона сама, до речі, про свої маніпуляторні здібності зовсім не забуває. Та ще їм багато в чому допомагає інтуїція, завдяки якій вони добре сканують людей і таким чином вберігаються від негативного впливу. На аферистів жінка-Скорпіон не поведеться, хоч би що там було. А будь-яка особиста образа матиме шалені наслідки для кривдника.

Козоріг

Козороги особливо уважні ще з того часу, коли були маленькими дівчатками. Ще в дитячому садочку вони показують своє дорослішання, серйозність. Які іграшки? Вони краще пограються дочки-матері чи почитають книжки, але ніякі типові іграшки вони до рук не братимуть, бо це ж для дітей! Таким жінкам дуже легко знайти спільну мову з чоловіками, оскільки вони мають, про що розповісти зі своєї професійної сфери. До певного часу їм просто немає рівних і лише в дуже старшому віці може з’явитись той, хто став конкурентом жінці-Козорогу. Їм не складно контролювати свої емоцій чи згладити кути, зайвий раз промовчати. Такі жінки не чіпляються за криві слова, але вони унікально вперті, чим і доводять чоловіків до стану роздратування, ким би чоловік не був за власним знаком Зодіаку.

А ви є в цьому списку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector