10 подвійних стандартів, з якими жінки стикаються на кожному кроці

Ми живемо у сучасному світі, де панує рівноправ’я, а феміністичні погляди вже не здаються такими страшними та дивними. Та все ж, нашим жінкам досі живеться не так солодко, як хотілося б. Здається, від старих стандартів ми вже відійшли, але прийняти та усвідомити всю необхідність нового бачення жіночого життя можуть далеко не всі. Саме в цей момент народжуються доволі дивні стереотипи, які можуть завести у глухий кут й деякі з них проілюстровані нижче.

Сидіти вдома чи працювати?

Є люди, які вважають, що жінка має бути берегинею дому, а отже, сидіти вдома, готувати борщі, виховувати дітей і все інше. Проте, є й інша думка, яка засуджує таких жінок й каже, що вони просто сидять на шиї у своїх чоловіків та нічого досягти без їх допомоги не можуть. 

Жінка повинна бути хорошою господинею та встигати доглядати за собою

Інколи виникає така думка, що наша жінка – це просто надлюдина, яка має встигати абсолютно все. Прокинулась зранку, швиденько зроби макіяж, зачіску, приготуй сніданок, розбуди дітей та чоловіка, збери їх, поприбирай, попрасуй, приготуй обід і так цей список можна продовжувати ще дуже довго.

Грати в ігри можуть тільки ідеали краси

Ми звикли бачити на обкладинках та в рекламі лише гарних й ідеальних людей. Якщо дівчина вписується в сучасні стандарти краси, то може робити все що завгодно й від неї всі будуть шаленіти. Якщо ж ти далека від ідеалу, то засуджувати тебе будуть за найдрібніші промахи.

Жінка з великим бюстом набагато привабливіша без дитини

Чоловіки просто мліють від жінок з великим бюстом, які не соромляться одягати відверте вбрання та демонструвати свої принади абсолютно всім. То чому ж природний процес годування викликає стільки агресії та засудження? 

Виховання дітей – окрема тема

Наше суспільство буде засуджувати всіх і завжди, адже ідеальних батьків не існує. Хочеш, аби дитина вчилася спілкуватися з однолітками та розвивалася з кращими педагогами – тобі лінь займатися своєю кровинкою. Залишаєш дитину вдома? Ти що?! Дитині потрібно будувати соціальні зв’язки та вчитися комунікувати з іншими!

Макіяж потрібен, чи ні? Вже час визначитися!

Зазвичай, жінку з яскравим макіяжем, а інколи навіть зі звичайним макіяжем, називають невпевненою у собі лялькою, яка просто ховає всі недоліки тоннами косметики. А ось тих, хто взагалі не носить макіяж називають непримітними сірими мишами, які бояться виглядати красиво. От і розберися, як сподобатися людям.

Читати, чи не читати?

Життя вже доходить до того, що жінок починають засуджувати навіть за їх захоплення. Читати книги вже не дуже модно, але й геть не читати не можна, адже тебе будуть вважати дурною та пустою.

Жінкам не варто вивчати точні науки!

Так сказали ще багато років тому, але й досі не всі можуть відпустити цю ситуацію та змиритися з тим, що жінки далеко не гірші у цій сфері. Це можуть довести великі жінки-науковці і їх не так мало. 

Вік грає роль

Повернемося до зовнішності. Мабуть, ви часто бачили малюнки та фото з різних притулків. Зазвичай, для реклами вони обирають молодих та красивих дівчат. Дивишся на це фото і думаєш: “Вона така хороша, тваринам допомагає”. А коли люди дивляться на жінку років 40, яка робить точнісінько те саме, частіше за все, вони радять їй завести чоловіка, а не кота. 

Гроші викликають багато критики

Гроші і жінки це взагалі бурхлива тема, в якій дійти конкретного висновку доволі складно. Багато витрачаєш та гарно виглядаєш – марнотрат, який навіть не задумується про майбутнє. А коли економиш та збираєш кошти – скнара. 

З цього всього можна зробити лише один висновок: жити треба так, як подобається вам, адже завжди знайдеться той, хто буде вас критикувати та шукати помилки. Головне, аби ви були щасливі, а бути ідеальною для всіх все одно не вийде. 

Ви дотримуєтеся якоїсь із цих думок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector