Найсильніша пристрасть між цими зодіакальними парами

Часто нас тягне до певних людей чиста пристрасть, хоча ми знаємо, що вони не підходять нам в довгостроковій перспективі.

 В астрології традиційно сумісними вважаються знаки Зодіаку своєї або спорідненої стихії. Так, земні знаки (Козеріг, Телець, Діва) сумісні зі знаками своєї земної стихії або водної стихії (Рак, Скорпіон, Риби). Вогненні знаки (Овен, Лев, Стрілець) добре уживаються один з одним і повітряними знаками (Терези, Водолій, Близнюки). Також є стихії, які зазвичай вважаються несумісними один з одним: земля / повітря, вогонь / вода, повітря / вода, земля / вогонь. Але ми не завжди діємо за правилами і не завжди шукаємо те, що добре для нас, а скоріше те, що нас задовольняє в даний момент.

Ось несумісні пари, між якими часто виникає сильна хімія.

1. Овен і Скорпіон

Ця пара, в якій нерідко виникають палкі любовні відносини. Обидва знаки керовані Марсом – планетою сексу, агресії і енергії. Пристрасть стане справжнім суперклеєм, який утримає їх разом. Варто готуватися до нескінченних перекидань в ліжку, а в подальшому і до конфліктів.

Між ними виникне таке загострення, що вони насилу зможуть відірватися один від одного. Чоловіки Овни абсолютно відчайдушні і кидаються в новий роман з головою, володіючи почуттям чоловічої переваги. Жінка Скорпіон прив’яже його своєю незворушною поведінкою і прихованою пристрасністю. Її привабливість стане його слабкістю, а його впевненість – її слабкістю.

У парі жінка-Овен і чоловік-Скорпіон обидва будуть тримати один одного в напрузі.

2. Терези і Риби

Коли мрійлива Риба зустрічається з ідеалістом Терезами, між ними виникає роман, побудований на фантазії обох. Прагнення втекти від реальності створить ідилію, яка буде маскувати проблеми до повного їх заперечення.

Це одне з найскладніших поєднань, повних любові. Обидва знаки хочуть зробити іншого щасливим за допомогою сентиментальних жестів.

Риби хочуть жити в далекому світі, відгородившись від реальності щоденного стресу. У той же час Терези завжди знаходяться в пошуках ідеального партнера, який буде відповідати всіх їх стандартам.

Риби змусять Терезів вважати, що вони створені для них, навіть якщо це всього лише видимість.

На жаль, коли в житті виникають труднощі, обидва знака почнуть від них ухилятися і втікати від реальності.

3. Лев і Телець

Між Левом і Тельцем виникнуть чуйні, яскраві і сентиментальні стосунки. Ця та пара, яка дратує всіх публічним вираженням своїх почуттів. Лев, яким керує Сонце, жадає захоплення, в той час як Телець, керований Венерою, просто хоче комфортного життя.

Леву подобається чуттєвість Тельця, в той час як Телець буде задоволений тим, як Лев може змусити їх відчути себе коханим і особливим.

Так як це обидва фіксованих знака, вони будуть віддані один одному, але дуже вперті і не схильні змінювати свої звички. Вони не погоджуються на зміни, які можуть зачепити гордість Лева і самовдоволення Тельця.

Коли щось йде не за планом, обидва не готові визнати свою провину. Обидва незговірливі і роблять все по своєму, що закінчиться конфліктом.

4. Стрілець і Діва

Ці знаки врівноважують один одного, але в той же час можуть зводити один одного з розуму. Стрілець – невимушений і схильний дивитися на всі боки в пошуках нових місць і людей. Діва ж по натурі стримана і схильна придивлятися, а не кидатися в роман з головою.

Стрілець розкріпачить Діву від зайвої напруженості, але іноді буде ставити її в некомфортну ситуацію. Зі свого боку Діва буде утримувати Стрільця від нерозважливих вчинків і змусить задуматися про наслідки.

У цих двох будуть відносини постійного тяжіння і відштовхування, що створює неповторну хімію в ліжку. Як правило, ці знаки знайомляться в юності в старших класах і залишаються разом, незважаючи на свої відмінності.

5. Козеріг і Водолій

У цих знаків виникне зв’язок, тому що в обох управителем є Сатурн – планета обмежень і карми.

Козеріг прихильник традицій і поважає правила і кордони, чекаючи того ж від інших. Водолій – це бунтар, який ненавидить кордони і завжди намагається їх порушити.

Так як Козероги завжди поводяться як джентльмени, або як вишукані леді на людях, у них є секретні нахили, про які ніхто не підозрює, поки не опиниться з ними в ліжку. Водолій не приховує своїх примх ні на публіці, ні в ліжку, тому це стане доповненням їх спраги до експериментів і нововведень.

Так як Водолій отримує користь з непередбачуваності, а Козеріг не любить несподіванок, це призведе до справжніх вибухів, як в хорошому, так і в поганому сенсі.

6. Рак і Близнюки

Рак схильний до змін настрою і може перейти зі стану щастя в стан депресії за лічені секунди. Близнюки безтурботні, але змінюють свою думку з найменшого приводу. Відносини Рака і Близнюків будуть нагадувати американські гірки, так як обидва знака непередбачувані, коли намагаються впоратися з емоціями.

Близнюки не будуть надто серйозно приймати дратівливість Рака, так як це логічний знак, який думає головою, а не серцем.

З іншого боку Рак управляє своїми емоціями та інтуїцією. Це створює рівновагу, де один знак володіє сильною стороною, яка відсутня в іншого. Але це також стане джерелом розчарування і нерозуміння пізніше. У ліжку Близнюки пливуть за течією, а Рак підтримує здорові і романтичні відносини.

7. Водолій і Скорпіон

Водолій і Скорпіон – це два знака, які люблять досліджувати заборонений плід і говорити про речі, про які багатьом людям навіть некомфортно думати. Вони будуть заінтриговані один одним, і це призведе до довгих розмов до ранку.

Обидва ці знака фіксовані, а значить, непоступливі і не готові йти на компроміс, коли виникає конфлікт. Водолій може бути досить зарозумілим, коли хтось не підтримує його цінності, а Скорпіон ненавидить, коли з ним говорять бундючно, і може вийти з себе, якщо викликати в ньому почуття неповноцінності.

У ліжку Водолій буде живити сексуальність Скорпіона, відкривши йому рідкісну форму близькості, про яку мало хто підозрює, так як вони рідко показують свої емоції.

8. Терези і Скорпіон

Скорпіон замкнутий і рідко привертає до себе увагу. Терези володіють променистим поглядом і відкритою посмішкою, які привертають увагу всіх навколишніх людей.

Так як Терези дуже контактні, вони допоможуть Скорпіону вийти зі своєї шкаралупи і добре провести час. Скорпіон буде цінувати це, так як познайомиться з людьми, з якими він не думав, що у нього є щось спільне.

Скорпіон рідко говорить про те, що діється у нього в голові, і Терезам буде цікаво пізнавати його краще. У ліжку Терези допоможуть Скорпіонам відчути себе коханими і обожнюваними.

Проблеми виникнуть, коли Терези зіткнуться з холодною поведінкою Скорпіона, а Скорпіон буде роздратований бажанням Терезів вивідувати інформацію, якою вони не хочуть ділитися.

9. Овен і Рак

Овен любить відчувати себе героєм, а Рак потребує захисту і спасіння. Це особливо стосується пар чоловік Овен і жінка Рак. Вона буде тією, хто весь час потребує допомоги, так як часто виглядає досить вразливою, а він буде щасливий її підкорити і прийти їй на допомогу.

Це хороше поєднання для інтимних відносин, де Овен порине Рака в справжню казку. До пори до часу це буде лестити Овну, поки він не виявить істотний недолік – її емоційну залежність.

Народжені під знаком Овна потребують простору і незалежності, і це буде ображати Рака, який буде відчувати себе некоханим і небажаним. Сам того не знаючи, Овен зачепить Рака і буде відчувати себе винним просто за те, що є самим собою.

10. Риби і Стрілець

Обидва знаки керуються Юпітером – планетою розширення і удачі. Обидва знаки покладаються на зовнішні сили в питаннях напряму в життя, люблять знання і духовну сторону життя, що відображаються і в інтимній сфері.

Однак Стрілець – людина дії і переслідує свої цілі, коли удача знаходиться на його стороні.

Риби – водяний знак, який любить зчитувати наміри інших людей і погодиться на них, щоб діяти за вказівкою. Стрільця це влаштовує, але він не хоче мати справу з наслідками в разі, якщо він прийме неправильне рішення. Це розчарує Стрільця, а Риби будуть ображені, коли їм скажуть, що їм все доведеться робити самим.

Так як обидва знака мінливі, вони можуть легко пристосуватися до недоліків один одного, але їх підходи не збігаються.

11. Лев і Козеріг

Обидва ці знака люблять статус і авторитет, і це те, що їх притягне один до одного. Лев – добродушний і пристрасний знак, в той час як Козеріг холоднокровний і практичний.

Вони дивляться на все по-різному, хоча їх цінності не збігаються. Лев володіє сильним его і почуттям власної гідності, яке легко похитнути, якщо обходити його увагою.

Козеріг поставить Лева на місце, вказавши йому на недоліки за допомогою конструктивної критики. Це може або завести Лева, який не звик, що хтось заходить так далеко, або приведе його в сказ. У свою чергу Лев може привнести багато світла в темну натуру Козерога.

Однак це одна з найскладніших пар, так як обидва насилу зможуть виправдати очікування один одного.

12. Телець і Терези

У цій парі буде особливий романтичний дух, так як обидва керовані планетою Венера. Венера хоче краси і гармонії, що на перший погляд може стати хорошою основою для сумісності.

Однак Тельцю потрібен комфорт, і він покладається на тактильне сприйняття і смак. У той же час Терези люблять естетично красиві речі, і покладаються на зорові відчуття і нюх.

Це привнесе багато чуттєвості в їх пару, але обидва знака вважатимуть іншого залежним. Терези мають потребу в емоційній безпеці, а Телець буде власником, і йому потрібна фізична безпека. Терези люблять фліртувати, і це стане проблемою для Тельця, так як він хоче знати, що їх партнер їм повністю належав.

13. Рак і Лев

Тут ми зустрічаємо поєднання Сонця (управитель Лева) і Місяця (управитель Рака). У обох буде особливий зв’язок, де один доповнює іншого, так як це два сусідніх знака Зодіаку. Чоловік Лев хоче підкорити жінку Рака і поводитися з нею як з принцесою.

Рак – домосід і покаже Леву прості радощі життя, такі як любов, відданість і сімейні цінності. Це може створити основу для сприятливих відносин, якщо між ними є велика різниця. У Рака є схильність до тривожності, і якщо вони почнуть опікати, це буде заважати Леву.

Радісний по природі Лев вважатиме це негативною особливістю, яка погасить їх вогонь. Лев може бути вимогливим, що образить чутливого Рака.

14. Водолій і Риби

Обидва знаки досить цікаві і будуть готові до пригод. Спочатку їм буде цікаво в компанії один одного і, можливо, у них буде багато спільного. Риби будуть веселитися з Водолієм і спробують відвести їх у світ своїх фантазій. Чи захоче Водолій піти за ними – це вже інше питання.

Водолій потребує свободи і вважає за краще досліджувати світ за своїми правилами. Риби співчутливі і вважаються одними з найбільш чутливих знаків Зодіаку, в той час як Водолій віддає перевагу комусь менш емоційному.

У ліжку Водолій, швидше за все, візьме контроль на себе, а Риби погодяться підкорюватися їм. Однак, в кінцевому рахунку обом цим знакам буде складно задовольнити потреби один одного.

15. Овен і Козеріг

Це сильна пара, і є хорошим поєднанням для ділових відносин, але не романтичних.

Обидва знаки лідери по натурі, але у них свій підхід, коли справа стосується просування наверх. Це призведе до боротьби за владу, що ускладнить ситуацію і зачепить его один одного.

Хоча Овен потребує невеликого конфлікту, щоб відчути іскру в ліжку, він не дуже добре буде справлятися з суперництвом. Козеріг зазвичай добре контролює себе і підходить до успіху обачно, в той час як Овен першопроходець, який кидається, стрімголов, не маючи чіткого плану.

Будучи земним знаком, Козеріг методично вчиняє дії, прекрасно знаючи про те, що трапиться. Овну комфортно не знати і просто припускати, що все обернеться на їхню користь.

Наскільки пристрасною парою ви вважаєте себе зі своїм партнером?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector