Найцінніші поради для мам хлопчиків

Жінкам легше впоратися з вихованням доньок, посилаючись на власний досвід і знання. Натомість з хлопчиками трохи важче. Цей процес вимагає особливих знань. 

Матері синів дають 15 цінних порад, які допоможуть виростити щасливих дітей:

 1. Дозвольте йому бешкетувати. Саме так, будь-який хлопчик рано чи пізно вилізе на дерево, вступить у першу бійку та повернеться додому з синяком. Боротися з цим не має сенсу. краще дозволити дитині вчитися на власних помилках. 
 2. Знайдіть заняття, в яке він зможе направити свою енергію. Це може бути спортивна секція чи гра на музичному інструменті. Головне, щоб дитина мала можливість витрачати свої сили з користю.
 3. Нехай він вчиться допомагати іншим. Для цього ви повинні показувати приклад на собі. Нотації і повчання не дадуть результату. Адже бажання творити добро має йти зсередини. 
 4. Поясніть, що з практикою приходить досконалість. Регулярні тренування і повторення зможуть забезпечити майстерні навички у будь-які галузі. Подбайте про те, щоб ваша дитина була всебічно розвиненою і готовою до дорослого життя. 
 5. Завжди відповідайте на його питання. У дітей зазвичай багато запитань, адже вони тільки починають досліджувати навколишній світ. Саме батьки повинні бути джерелом інформації. 
 6. Навчіть його говорити про свої почуття. Дитина має знати, що будь-які емоційні прояви мають право на існування. Плачуть не лише дівчатка. У зрілому віці така дитина зможе зрозуміти себе й ідентифікувати, що у неї відбувається на душі. 
 7. Цікавтеся його хобі. Ви повинні брати активну участь в його житті. Для цього доведеться вивчити склади футбольних команд, марки автомобілів чи героїв комп’ютерних ігор. Проте це того варте. 
 8. Проводьте разом час на свіжому повітрі. У такий спосіб ви зможете відволіктися від буденних справ, відкласти в сторону телефони й насолодитися присутністю один одного.
 9. Підтримуйте його. У будь-якому зачинанні ви маєте висловлювати слова підтримки і бути найвідданішим фанатом своєї дитини. Навіть якщо вона буде соромитися цього. 
 10. Навчіть його виконувати елементарні обов’язки в догляді за собою. Син повинен вміти розігріти їжу, випрати свої шкарпетки та попрасувати сорочку. Зрештою, невістка точно буде вам вдячною.
 11. Багато читайте. Спочатку для нього, а потім разом з ним. Поясніть, чому це важливо і яка з цього користь. Цікавтеся про його вподобання в літературі та улюблених героїв. 
 12. Навчіть його правил поведінки та хороших манер. Банальна ввічливість та подяка є ознаками вихованих, інтелігентних та зрілих людей. 
 13. Побудуйте разом фортецю. Так, нехай ваша вітальня перетвориться на світ ковдр, простирадл і подушок. Зате неймовірні спогади і враження гарантовані!
 14. Проявляйте ніжність у відношенні до нього і навчіть його цього почуття. Цілуйте та обіймайте свого сина. Не соромтеся цього. Особливо тоді, коли він ще юний. Адже згодом такої можливості може більше і не бути. Це допоможе вам виховати чуйного хлопчика, який в майбутньому буде цінувати оточуючих людей. 
 15. Дозвольте батькові навчити його важливим чоловічим речам. Він має бути прикладом для наслідування. Важливо, щоб тато брав активну участь у вихованні з самого дитинства і дав зрозуміти синові, що той може на нього покластися. 

А яких правил виховання дітей дотримуєтеся ви?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector