Найважчі знаки Зодіаку серед чоловіків. І Скорпіони не ввійшли до цього списку…

Не існує ідеальних чоловіків, і немає знаків Зодіаку, які наділяли б свого володаря виключно позитивними характеристиками!

Не існує ідеальних чоловіків, і немає знаків Зодіаку, які наділяли б свого володаря виключно позитивними характеристиками. І все ж астрологи помітили, що у деяких представників Зодіакального кола простежується певна закономірність, що дозволяє назвати найважчі знаки Зодіаку серед чоловіків. З ними вибудувати щасливі, романтичні, любовні і сімейні стосунки вкрай складно.

Четверте місце

Останнє місце в рейтингу найбільш важких знаків Зодіаку займають чоловіки-Діви. У Дів багато рис-крайнощів. Їх неабиякі розумові здібності межують з занудством, самокритичність – з комплексом неповноцінності, вірність – з патологічними ревнощами, терпимість – з крайнім ступенем уразливості. З таким партнером взагалі було б нестерпно жити, якби не його прагматизм і вміння згладжувати гострі кути в критичних ситуаціях. Але знову-таки, прагматизм Діви завжди тісно переплітається  з нищівним педантизмом.

Найбільш складні стосунки в шлюбі переживають пари, в яких дві Діви. Будучи майстрами аналітичних досліджень, вони здатні довести один одного неспростовними доказами чого б то не було, претензіями і звинуваченнями. Головне, обидві Діви будуть мати рацію, але першою візьме тайм-аут і поступиться жінка, оскільки чоловік-Діва великий упертюх і мораліст. До того ж, він дуже схильний до всіляких сумнівів в партнерах та сумісності з ними, що робить цей знак лідером серед затятих холостяків. Більш того, внутрішні суперечності, самообмеження і самітництво призводять до того, що чоловіки-Діви займають перше місце і в рядах імпотентів.

Терпіти непростий характер чоловіків-Дев зможуть лише жінки зі знаком Зодіаку Козоріг, Рак, Скорпіон і Телець. А ось зі Стрільцями та Овнам їхній шлюб приречений на суцільні випробування і сімейні баталії.

Третє місце

Третіми за нестерпності характеру в рейтингу стоять чоловіки-Козороги. Перш за все тому, що будувати стосунки з жононенависниками вкрай важко. А саме така репутація закріпилася за багатьма чоловіками з Козорогів. Звичайно, вони створюють сім’ї, але займають в них роль наглядача або тирана. У дружини Козороги вибирають тих, жінок з якими матимуть найбільшу вигоду (матеріальну теж), і найменшу кількість проблем. Вони не готові поступатися, йти на компроміси і жертвувати своїм комфортом. Козороги жадібні на компліменти і похвалу, а ось якщо критикувати, то вони перші. Самі ж критику не переносять хронічно і носяться зі своїм самолюбством, як з найбільшою цінністю, видаючи зарозумілість за сильний внутрішній стрижень, самоповагу і благородство.

Є у Козорогів-чоловіків і інша сторона є – вони дуже чутливі. Правда, це проявляється не там, де потрібно. Вони до сліз можуть розчулитися після перегляду «Титаніка», а й оком не моргнути, коли дружина буде ковтати сльози і образу від його жорстокості в тихому куточку. Часом Козороги і самі страждають від своєї черствості і манії величі, але тільки тоді, коли розуміють, що пожинають плоди свого нестерпного характеру. Однак навіть це їх рідко чогось вчить.

Стерпні стосунки чоловікові-Козорогу вдасться створити зі Скорпіоном, а як-то вжитися він може спробувати з Дівою або Тельцем. Нічого хорошого в нього не вийде в союзі з Раком або Близнюками.

Друге місце

«Срібло» у списку найбільш складних знаків Зодіаку дістається чоловікам-Водоліям. У шлюб вони рідко вступають з великою охотою, а потім, як то кажуть, живуть і мучаться … і мучать біля себе дружину. У сім’ї вони не просто займають позицію глави і лідера, а доводять стосунки до тиранії. І приводу для цього особливого не потрібно. Якщо такого раптом немає – придумають. Водолії славляться великою фантазією і вигадливістю, вони люблять підглядати, стежити, організовувати детективні розслідування і робити висновок, який часто вже не можна порівняти з реальністю.

Тож не дивно, що серед Водоліїв найбільший відсоток розлучень. Водолій спочатку переведе свого партнера до нервового виснаження, а потім піде за розлученням, стверджуючи, що сімейні тенета його поневолювали, тому сил його більше немає терпіти наруги над своєю чуттєвою натурою і тонкою душевною організацією. Звичайно, Водоліям куди комфортніше жити в своєму вигаданому світі, відрізаному від всього приземленого, але коли вони розуміють, що і там потрібно якось влаштовувати побут, готові трохи поступитися своїми деспотичними принципами. Однак вистачає їх ненадовго.

Діставати чоловіків-Водоліїв зі світу ілюзій і тішити їх самолюбство безболісно для себе зможуть Близнюки, Стрільці, Леви, Терези або Водолій. Не вдасться Водолію знайти спільну мову з Тельцями і Скорпіонами.

Перше місце

Пальму першості заслужено отримують чоловіки-Раки, а не Скорпіони, як помилково вважають багато. Звичайно, чоловік-Скорпіон далеко не подарунок, але більш важким з водних знаків вважається Рак. На перший погляд здається, що Раки – самі сімейні, добропорядні і вірні партнери. Можливо, і так, якщо під цим знаком народжується жінка. А ось чоловіки-Раки, підкоряючись зіркам, категорично не бажають нести тягар відповідальності за сім’ю і бути тієї «стіною», за якою дружина «ЗА чоловіком». Раки не вміють долати труднощі, тому з дитинства навчилися перекладати відповідальність на інших. Саме серед Раків найбільшими перепонами альфонсів, підкаблучником і маминих синочків. Вони потребують вічних няньок-мамусь і бояться покинути свою зону комфорту, якою обросли, як панциром.

До найвищої позиції в рейтингу найбільш важких знаків Зодіаку серед чоловіків Раків довела ще й схильність до необґрунтованих ревнощів і нездорове почуттю власництва. Звичайно, чоловіків-Раків не звинуватили в деспотизмі, як Водоліїв або Козорогів, але не відомо, що для жінки краще – жити, як в армії, або бути вічним конем, і биком, і бабою, і мужиком. Якщо чоловік-Рак пов’язує своє життя з сильним духом і характером жінки, то перетворюється не тільки в сінник, але починає на цьому ґрунті спиватися. Його пасивність посилюється, а сімейне життя валиться

Чоловік-Рак при правильному до нього підході може ужитися з багатьма знаками Зодіаку, а ось складного Рака зможуть витримати тільки Діва, Скорпіон, Риби і Терези.

Чи є у вас знайомі чоловіки вищезгаданих знаків Зодіаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector