Цілюща сила спідниці: Чому важливо, щоб жінки носили спідниці та сукні

Спідниця — справжня окраса жінки!

Спідниця в усі часи вважалася основним атрибутом жіночності. І причина цього полягає не тільки в красі такого одягу. Фахівці в сфері енергетичних практик вважають, що коли жінка одягається в спідницю, вона починає акумулювати притаманну їй енергію жіночності. Тому спідниця несе з собою ще й якийсь сакральний сенс для кожної з представниць слабкої статі.

З часів давнини жінки одягалися виключно в сукні і спідниці. І така мода була справедлива для всіх народів. Наприклад, у слов’янських жінок основним одягом був сарафан, індіанки одягалися в довгі широкі хустки, а японки одягали на своє тіло кімоно. Як бачимо, одяг всіх жінок ніяк не припускав конструкцію штанів.

У колишні часи люди більш тонко відчували свій зв’язок з силами природи. І було всім відомо, що жінки відрізняються від чоловіків не тільки за фізичними параметрами. Людям різних статей властива різна енергетика. Чоловікам пропонувалося черпати енергію з космосу. А жінки брали енергію переважно від землі.

Якщо ми згадаємо такі поняття, як любов, чуйність, турбота, милосердя, ніжність, то їх, звичайно, ми вважаємо жіночними. Але і стосовно землі такі визначення будуть справедливі.

Конструкція будь-якої спідниці така, що утворює собою розширений донизу конус. І така модель спідниці була придумана не випадково.

Вважалося, що такий конус допомагає жінці краще увібрати енергію і силу землі, стати родючою і матеріально щасливою. Енергія жінки, якщо говорити про фізичне тіло, накопичується в особливому органі – матці. Чоловіки за задумом природи таким органом не наділені. І в енергетичному плані щоб чоловік міг отримати енергію землі, він має взяти її саме від жінки.

Коли ж жінка одягається в штани, вона немов перекриває цим зв’язок з землею. Рух енергії зупиняється, а жіноча священна посудина у вигляді матки залишається порожньою. В результаті жінці нема чим поділитися з чоловіком.

Жіноча енергія для чоловіка має важливе значення. Вона робить його більш спокійним, врівноваженим, стабільним. Якщо у чоловіка є доступ до жіночої енергії, то він завжди буде хотіти займатися творчою працею. Коли чоловік позбавлений жіночої ласки і любові, він стає агресивним, грубим і жорстоким.

Є чимало жінок, які взагалі не носять спідниці. Вони одягаються виключно в штани або джинси. Але з енергетичної точки зору така жінка зміцнює і живить свій дух чужим їй способом, тобто по-чоловічому. В результаті і взаємодія з чоловіком у жінки відбувається також так, ніби вона була чоловіком від природи. На тонкому плані це виражається в тому, що обмін енергіями виявляється порушеним. Це може знайти відображення і на плані фізичному у вигляді різних хвороб, нерозуміння і сварок у стосунках.

Жінки в своє виправдання щодо носіння брюк можуть сказати, що такий одяг дуже зручний,   стильний, практичний і модний. Безумовно, в джинсах жінці буде набагато зручніше робити роботу, спочатку належну чоловікам, наприклад, носити тяжкості, пересуватися стрімко і спритно і т.д. У порівнянні з брюками спідниця або плаття виступають немов природним гальмом. Але в цьому і проявляється велике благо для жінки, приносячи їй спокій і гармонію. Справжній жінці навіть в голову не прийде робити важку роботу, тягати важкості або стрімко мчати кудись. Вона дочекається чоловіка для цього, який, як справжній лицар, не відмовить їй у допомозі.

Одягаючись в красиву спідницю або плаття, будь-яка жінка може відчути, наскільки швидко змінюється настрій і стан. У жінці немов починає прокидатися величезна і дуже знайома їй енергія. Природно, і чоловічі погляди завжди спрямовуються саме на жінок в спідницях і сукнях.

Штани жінкам, нехай і супер модні, все ж потрібно одягати лише як виняток.

Значення має також довжина і форма спідниці. Раніше вважалося, що жіноча спідниця або плаття неодмінно повинні бути максимально довгими, як сьогодні кажуть, в підлогу. Так жінці було легше насититися і зберегти в собі енергію землі. Якщо спідниця має широкі краю, які колишуться при русі і злегка закручуються, то починають виникати торсіонні поля, покликані посилювати земну енергію. Край спідниці здавна вважався своєрідним колом-оберегом. Такий оберіг покликаний був створювати захист для сексуальних центрів жінки. Від правильної роботи таких центрів на пряму залежить здоров’я репродуктивних жіночих органів і їхнє правильне функціонування.

Образ жінки в довгій спідниці завжди буде нагадувати про цнотливість, невинність і чистоту. Довга спідниця вбереже жінку від хтивих поглядів. І це дуже важливо. Такі негативні погляди подібні справжньому пристріту, здатному залишати пролом в нижніх енергетичних центрах.

Якщо це трапляється, то жінка просто втрачає свою сексуальну енергію. Разом з нею буде йти життєва сила і жіноча привабливість. В результаті відбувається енергетичне збіднення жінки. Вона вже нічого не зможе дати своєму чоловікові, і тому він втрачає до неї інтерес. Сьогодні багато жінок загадуються над питанням про те, куди ж поділися справжні чоловіки, які можна порівняти з українськими богатирями. Але подумайте самі, звідки їм з’явитися, якщо самі жінки перестали бути такими в повному значенні цього поняття?

Жінки навмисно відмовляються від своєї жіночності, одягаються в брюки і інший чоловічий одяг. На щастя, мода останніх років така, що надає жінкам шанс повернутися до споконвічного жіночого одягу, насититися силою землі і обдарувати своєю жіночністю коханого чоловіка. Тому прямо сьогодні одягайте довгу спідницю або плаття і звикайте відчувати себе справжньою жінкою.

Як часто носите спідниці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector