Найвірніший чоловік за знаком Зодіаку

Простий спосіб зрозуміти як вони винахідливо зраджують.

Овен

Для них ходити наліво, направо і на всі чотири сторони – справа звичайна і навіть рутинна. Відмазуватися і брехати не збираються: ну так, зрадив. Але ти ж все одно залишишся зі мною, я ж такий крутий. Вирішила не залишатися? «Дурна, де ще такого знайдеш».

Телець

Тельцям взагалі не властиві зайві рухи тіла, якщо розмова йде про ліжко. Який сенс напружуватися і спати з кимось ще, якщо у мене під боком щовечора моя жінка. І зраджують тільки в одному випадку – якщо закохалися, а піти від партнера не можуть.

Близнюки

Зрадять легко і невимушено, при цьому забудуть про скоєне через п’ять хвилин. А що такого? Ну розважилися разочок. Розповідатимуть друзям: «Прикинь, і з нею, і з нею, а разочок і з ним». Сором? Ні-і, не чули.

Рак

Підходить до зрад цілеспрямовано і відповідально, як в принципі і до всього, що робить. Зраджувати не любить, але суворе життя змушує – він же шукає свою ту саму. А в тобі не впевнений. Сама, мовляв, винна.

Лев

Здавалося б – ось Лев-то обов’язково буде бігати по чужих тілах, тільки щоб довести собі свою значимість. Але ні, його его більше погладжує той факт, що у Лева є дівчина, яка віддасться в будь-який момент. А бігати за кимось ще, водити в ресторани, купувати подарунки – не царська справа.

Діва

Вголос будуть говорити: «Уявляєш, друг своїй жінці зрадив з якоюсь 18-річною малою, так не можна, звичайно». А самі з дому біжать при першій можливості – і відразу під чужу спідницю. Ти ніколи не дізнаєшся, що Діва тобі зрадила, тільки якщо вона не прийде і не скаже про це прямо.

Терези

Не мають нічого проти періодичного лівака, та й не соромляться зустрічатися з декількома відразу. Виправдовуватися не збираються, ще чого. Живуть як хочуть, а ти підлаштовуєшся. Не подобається – вали. Двері он там.

Скорпіон

Ахтунг, важлива інформація: Скорпіони не зраджують. Це просто не в їхніх правилах, вони відносяться до любові і шлюбу дуже серйозно. Але при цьому закохуються кілька разів на рік. Так що підступу все одно чекати варто.

Стрілець

Зраджують хвацько, з задоволенням і багато. Ось є шанс впасти в чуже ліжко – вони ним скористаються, навіть думати не будуть. Спіймати на зраді Стрільця просто – він і приховувати не збирається, вже через годину розкаже всім знайомим: як, коли, з ким, в яких позах і коли зустрінуться наступного разу.

Козеріг

Не бачать в зраді нічого кримінального, тому підуть наліво легко і безтурботно. Аргумент: «Ну і що?» І для них начебто все логічно: ось чоловік / дружина – це любов. Ось коханець / коханка – це так, час провести.

Водолій

Водолії довго терплять не найкраще ставлення до себе, і в якийсь момент їм закоротить – ну раз так, значить, піду шукати щастя в чужих ліжках. А потім підсвідомо сподіваються, що зрада спливе і все вирішиться само собою – дуже вже не люблять ховатися і брехати.

Риби

Зраджують ефектно і часом винахідливо. І в житті не зізнаються в скоєному – навіть якщо їх застукають прямо в ліжку. Триста тисяч відмазок, слова любові – і ти йдеш з думкою: «Ну, так, все так і було, він хороший».

Ви вважаєте себе на 100 відсотків вірним партнером?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector