Наречену розкритикували через те, що вона розлютилася на гостя за подарунок вартістю 10$

Весілля – день, до якого люди намагаються підготуватися максимально ретельно. Хочеться, щоб всі гості були задоволені, тому організувати все потрібно по вищому розряду. Як правило, на урочистість йде досить багато грошей і сил, тому багато гостей намагаються хоча б мінімально перекрити витрати молодят.

Що дарувати?

Весільні подарунки можуть бути найрізноманітнішими. Одним з найпопулярніших, звичайно ж, вважаються гроші. Попри це, деякі гості намагаються придумати щось максимально унікальне, оригінальне і зворушливе, щоб порадувати пару не тільки вартістю подарунка, але і викликати приємні емоції.

Не існує одного правильного подарунка, але люди безумовно мають багато думок про те, чого можна очікувати від гостей.

Коли справа стосується грошей, багато хто вважає що потрібно платити за тарілку

Якщо гості вирішили дарувати гроші, то їх подарунок повинен повністю окупати вечерю. Часто гості керуються саме таким правилом і це цілком логічно. Але з іншого боку, необхідно розуміти, що далеко не кожна людина готова дарувати велику суму грошей. Що робити, якщо просто немає такої можливості? Деякі молодята намагаються ставитися до цього з розумінням, адже для них головне присутність, а не подарунок. Але є й ті, хто абсолютно не розуміє такого підходу.

Нещодавно, в мережі виник невеликий конфлікт. Дівчина запитала, які подарунки варто дарувати на весілля і як реагувати на те, якщо тобі подарували щось занадто дешеве? Вона пояснила, що нещодавно у неї відбулося дуже пишне весілля, в яке вони вклали багато грошей, а друг сім’ї подарував їм два рушники, загальною вартістю 10 доларів. Хіба це не занадто?

Нам було боляче отримувати такий подарунок. Це як ляпас!

Люди в мережі мали змішані почуття до цієї ситуації

Я як би розумію її точку зору щодо рушників. Якби мої найкращі друзі зайшли в супермаркет по дорозі на моє весілля і взяли два рушники за 5 доларів, я б теж розлютився.

А інший чоловік пояснив, що дівчина ображається не на вартість подарунка, а на те, що гість просто не проявив до них належної уваги. Хіба це гідний подарунок для кращих друзів?

Як ви вважаєте, це нормальний подарунок на весілля? Що взагалі варто дарувати молодятам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector