Нарешті, настав довгоочікуваний і відповідальний момент – на світ народилася дочка, вона була чарівна

Моя давня подруга протягом декількох років працює лікарем у відділенні травматології. В один з робочих днів до неї на прийом прийшов чоловік зі зламаною рукою. Вона оглянула його і провела всі необхідні процедури. Під час огляду між ними проскочила іскра.

Через кілька днів після цього до Оксани на роботу прийшов кур’єр з шикарним букетом, не минало й дня без нових кольорів. Лише через тиждень, Дмитро, той самий хлопець, наважився запросити подругу на побачення. Так і зав’язалися їх відносини.

Через рік чоловік переїхав до Оксани в невелику, однокімнатну квартиру біля лікарні. Ще через пів року вони одружилися. Пара була шалено щаслива, не дивлячись на постійну відсутність грошей.

В їх першу річницю шлюбу Оксана подарувала Дмитру незвичайний подарунок. Вона повідомила, що вагітна. Чоловік був у захваті від почутої новини. Вони з нетерпінням чекали народження своєї доньки, тому намагалися якомога краще підготуватися до цього моменту. Оксана почала постійно говорити, що до пологів необхідно встигнути купити коляску і ліжечко. Діма ж відтягував момент походу по магазинах. Подруга вважала, що проблема полягає у відсутності грошей.

Нарешті, настав довгоочікуваний і відповідальний момент – на світ народилася довгоочікувана дочка, вона була чарівна. У день виписки на ганку пологового будинку дружину з донькою очікував щасливий Дмитро, поруч був припаркований дорогий автомобіль з розташованою в ньому коляскою.

Оксана по дорозі задавала коханому безліч питань, але той відмовчувався. Через деякий час жінка помітила, що вони їдуть в неправильному напрямку і запитань виникло ще більше. Під’їхавши до великого заміського будинку, Дмитро почав розповідати дружині всю правду.

Чоловік був власником великої юридичної контори і ніколи не мав проблем з грошима. До появи в його житті Оксани, він зустрічався з багатьма дівчатами, але їм були потрібні лише гроші. Він розчарувався в жінках і вирішив переконатися, що його дружина зовсім інша.

Як би ви відреагували на таку перевірку від чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector