Наші думки формують долю

Частина людей стверджує, що потрібно радіти кожному моменту в житті. Інші ж кажуть, що неможливо дякувати за невдачі та катастрофи. Можливо, у цих словах є певна істина. Однак чи зможе негативний настрій зробити тебе більш щасливим?

Ми звикли зустрічати усі негаразди та труднощі з роздратуванням та злістю. Людина не хоче приймати ситуацію і намагається з нею боротися. Це погана тактика, адже вона не вирішить жодних проблем. 

У негативу немає мети. Він лише збільшується завдяки агресії. 

Фізики стверджують, що нас оточує енергія. Навколо все складається з частинок, що формує квантову невизначеність. Виходить, що без людини, яка є спостерігачем, світу не існує. Це дивно і важко зрозуміти.

Виходить, що частинки змінюються поки людина просто спостерігає за ними. Логічно, що очікування людини впливають на результат. Спочатку вона вірить в щось, а потім знаходить підтвердження своїм словам. 

Якщо ви будете постійно думати про те, що вам не вистачає грошей, то це справді буде так. Якщо ви будете налаштовуватися на те, що неможливо знайти роботу, то й будете залишатися без місця праці. Однак безліч людей навколо не мають таких проблем. Можливо, їм пощастило?  Ні.

Закон квантової фізики полягає в тому, що ви отримуєте те, на що очікуєте.

Ви можете не погоджуватися з цим. Але хіба ваша точка зору приносить вам радість та спокій? Допомагає з легкістю долати труднощі? Я буду тільки радий, якщо ваша відповідь буде ствердною. 

Хочу поділитися власним досвідом.

Одного разу я пошкодив руку і лікарі давали невтішні прогнози. Вони переконали мене, що я залишуся інвалідом. Я повірив. Та безліч дивовижних історій, які трапилися з іншими людьми в схожих ситуаціях, надихнули мене і змусили повірити в диво. 

А ще я довгий час був переконаний, що не зможу розбагатіти. І, незважаючи на усі мої зусилля, я залишався бідним. Та як тільки я змінив свою думку, моє фінансове становище різко покращилося. 

Тепер я точно знаю, що ми самі будуємо свою реальність. Наші думки матеріальні. Кожен вибір визначає майбутнє.

Усі труднощі варто сприймати з позитивом, а не звертати на дорогу негативу й злості.

Приймайте реальність такою, як вона є. Радійте тому, що вас оточує і вірте, що все обов’язково зміниться в кращу сторону.

Нехай невдачі будуть цінним досвідом та життєвими уроками. Робіть з них висновки. Це допоможе розв’язувати проблеми і рухатися вперед.

А як ви переживаєте життєві негаразди?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: