Не знаю навіть, що тепер робити. Розписки у них немає, довести нічого не зможуть, але точно почнуть на нас морально давити

Нещодавно ми з чоловіком придбали однокімнатну квартиру в новобудові. По сусідству від нас живуть наші однолітки, але в трикімнатній квартирі. Попри те, що ми придбали досить елітне житло, фінансові можливості у нас кардинально відрізняються. Ми щомісяця виплачуємо кредити та всі борги, а наші сусіди ні в чому собі не відмовляють.

Але самі по собі вони дуже виховані, чомусь одразу захотіли з нами дружити. Я прекрасно розуміла, що у нас буде мало спільних інтересів, але ж не будемо їх уникати. Вже через пів року ми стали досить хорошими друзями, навіть деякі свята почали святкувати разом. Одного разу Іра та Дмитро запропонували нам поїхати з ними на відпочинок. Ми відмовилися — нам точно зараз було не до відпустки. Таїланд нам взагалі був не по кишені. 

Наші сусіди хотіли зняти там віллу за 80 000 гривень, для нас ця сума була непідйомною. Ми запропонували їм запропонувати іншим друзям зі своїх кіл. Але вони щодня продовжували наполягати на своєму. Коли жми в черговий раз відмовилися, то вони сказали:

— Та перестаньте ви думати про гроші, ми все вам оплатимо.

Після таких слів ми задумалися. Адже невідомо коли нам ще випаде можливість взагалі відпочити. Вирішили, що якщо вдасться відпроситися з роботи, то одразу збираємо валізи. І знаєте що? Нас відпустили.

Відпустка була неймовірна. Ми поводили себе завжди спокійно та стримано. Прийшов день виїзду. Ми просто не могли повірити своїм очам, що нам вдалося побувати в такому казковому місці. Подякували нашим сусідам за те, що вони нам дали таку неймовірну можливість побачити світ.

Буквально через місяць мені зателефонувала Іра і сказала, що їй терміново потрібно позичити 30 000 гривень. Я відповіла, що такої суми у мене зараз немає, а у відповідь почула:

— Ми вас звозили на море за наші кошти. Чи ти вже забула про це? Зараз мені потрібні гроші, тому шукай давай. І взагалі, ви чому нам так довго не віддаєте гроші за путівку? Увечері завітаю до вас.

Іра поклала трубку, а я продовжувала сидіти та мовчати. Мені не дуже було комфортно відпочивати за їх рахунок, але вони самі нам запропонували. А ще наголошували на тому, що весь тур оплатять самотужки. Тепер ми винні їм велику суму грошей. Не знаю навіть, що тепер робити. Розписки у них немає, довести нічого не зможуть, але точно почнуть на нас морально давити. Якби у нас з чоловіком були гроші, то одразу б з ними розрахувалися, а так…

Як правильно вирішити дану ситуацію? І чи потрібно було взагалі їхати за чужі гроші на відпочинок?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: