Наскільки ревниві різні знаки Зодіаку

Ревність – дуже цікаве почуття. З одного боку – це прояв почуттів, а з іншого – вона може з’їсти всю романтику. Сьогодні, ми розповімо вам, які знаки Зодіаку найревнивіші, а які з легкістю відпустять вас до друзів і не будуть телефонувати щохвилини.

Овен

Овни надзвичайно імпульсивні особистості, оскільки їх стихія вогонь. Так, вони ревниві, але лише тоді, коли на це є чіткі підстави. Якщо ви розізлили Овна і змусили його ревнувати, треба негайно все пояснити і дати зрозуміти, що любите ви тільки його. Якщо ж ревність партнера вам дуже подобається, то краще з представниками цього знаку Зодіаку не зв’язуватися, оскільки ревність може змусити їх мстити.

Телець

Всім відомо, що Тельці доволі спокійні люди, яких не так легко розлютити. Але, це дуже ревниві люди. Якщо Овен буде проявляти свої ревнощі яскравими емоціями та іскрами з очей, то Телець буде просто спокійно за всім спостерігати. Ззовні, це буде звичайна врівноважена людина, а ось всередині – справжній ураган. Якщо ви дасте Тельцю привід для ревнощів, він може багато додумати та повністю в вас розчаруватися. 

Близнюки

Близнюків дуже важко змусити ревнувати, оскільки вони дуже непостійні люди. Якщо вони зрозуміють, що партнер фліртує з кимось іншим, то вирішать просто його відпустити і шукати нових пригод. Так, вони можуть ревнувати, але для них це більше розвага, аніж щось серйозне.

Рак

Раки – люди, які хочуть побудувати міцні стосунки і для них це найголовніше. Саме тому, їх кохання просто не може існувати без ревнощів. Вони завжди берегтимуть свого партнера. Крім того, Раків можна назвати справжнім дзеркалом, тому що вони на інтуїтивному рівні вміють розуміти, ви спеціально з кимось фліртували, чи ні. Якщо ж ви просто хотіли зміцнити ваші стосунки, то Раки сильно ображатися не будуть.

Лев

Леви доволі непередбачувані створіння в таких ситуаціях. Це ходяча бомба, тому що ніколи не знаєш, вибухне вона чи ні? Взагалі, Леви можуть навіть не помітити вашого флірту з іншими, або просто зробити такий вигляд, адже немає нікого кращого за нього. А в іншій ситуації може сказитися та розірвати всі стосунки одним махом. Може просто вирішити, що такий партнер не гідний його товариства. Взагалі, ревнивий Лев виглядає дуже мило, але не варто його занадто сильно нервувати.

Діва

Діва зазвичай живе за чітким планом та схемою, тому якщо в її житті є кохана людина, то місця ревнощам там немає. Але, може бути й таке, що Діва вас ще тестує і якщо ви змусите її ревнувати, то тест ви не склали й стосунки вам побудувати не вдасться. Інколи, Діва все ж може додати ревнощі до свого життя, але лише задля того, аби зробити стосунки цікавішими та розпалити ще пристрасніший вогонь.

Терези

Терези не можуть жити без ревнощів, оскільки в їх житті завжди мають бути сумніви. Це така річ, яка не дає їм нудьгувати. Вони завжди будуть шукати якісь дрібні приводи, аби поскандалити та поревнувати, але згодом Терези заспокояться та будуть любити вас так, як і раніше. Якщо не буде змоги ревнувати, то Терезам просто стане нудно.

Скорпіон

Скорпіони – найревнивіший знак і якщо його розлютити занадто сильно, у вашому житті з’явиться страшний ворог на усе життя. Він навіть через 20 років буде пам’ятати про вашу зраду, або флірт. Взагалі, Скорпіон зажди буде слідкувати за вами, тому що у нього таке відчуття, ніби все життя – цікавий шпигунський серіал. Але якщо привід для ревнощів буде дійсно вагомим – вам дуже не пощастило!

Стрілець

Навіть сам Стрілець не знає, чи вміє він ревнувати. Взагалі, це доволі прямолінійні люди, які завжди говорять все, що думають. Шукають вони таких самих партнерів, тому ревнощам в таких стосунках місця немає. Вони все вирішують одразу. Можлива ревність на підсвідомому рівні, але це буде відомо одразу і ви зможете спокійно з ним про все поговорити.

Козеріг

Козероги занадто зайняти своєю кар’єрою та життям, аби витрачати час на ревнощі, але на відміну від Дів, вони просто викидають з життя все непотрібне. Якщо ви хочете розпалити почуття Козерога ревнощами, то у вас нічого не вийде, тому що він або взагалі цього не помітить, або геть розчарується у ваших стосунках та просто перестане їх цінувати. 

Водолій

Водолій вміє ревнувати, але тут є два варіанти розвитку подій. Якщо стосунки для нього дійсно важливі, то він почне будь-якими методами привертати увагу партнера до себе. Може навіть фліртувати з іншими, аби змусити ревнувати у відповідь. Такі стосунки йому дуже подобаються, адже жити одноманітно Водолій просто не вміє. Якщо ж партнер для нього не надто важливий, це стане чудовою причиною, аби розійтися та шукати щось нове.

Риби

Риби дуже емоційні люди і якщо ви хоча б раз змусите їх ревнувати, вони будуть нагадувати вам про це все життя, навіть коли ваші стосунки будуть геть ідеальні. Річ у тому, що час від часу Рибкам необхідно постраждати і це чудова можливість. Просто подаруйте їм масу компліментів та покажіть свої щирі почуття.

Ви з цим погоджуєтеся?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector