Натуральний засіб, який допоможе позбутися колорадського жука на картоплі

Смачна домашня картопелька на столі – це велика і важка праця на городі. Щоб врожай був щедрим потрібно його вчасно і достатньо поливати, обгортати, захищати від спеки, холоду і колорадського жука.

Один із популярних способів боротьби з жука – збирати вручну. Але таким чином неможливо знищити повністю всіх комах, а от втома дасть про себе знати. Щоб подолати жука часто використовують  хімічні та біологічні засоби обробки врожаю.

Найшвидший спосіб  боротьби з комахами – використати хімічну обробку. Але тоді картопля дозріє шкідливою для здоров’я, особливо дітей та людей старшого віку. Існують менш токсичні, так звані, народні методи знищення жуків.

Просто з’єднайте суху гірчицю з оцтом. Це допоможе відлякати колорадських жуків, дротяників, слимаків та інших комах. Гірчиця також здатна покращити якість ґрунту і боротися з фітофторою.

Інгредієнти:

  • суха гірчиця – 1 кг;
  • оцет 9% – 100-120 мл;
  • чиста тепла вода – 10 л.

Спосіб застосування:

Замішайте суху гірчицю та оцет у теплій воді. Наберіть розчин в пульверизатор і розбризкайте засіб на картоплі так, щоб він потрапив навіть на найнижчі листочки. Колорадський жук не терпить запаху гірчиці, тому швидко покине ваш город.

А які методи боротьби з колорадським жуком знаєте ви? Чи знали ви раніше про такі властивості гірчиці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector