Навчіться любити – без умов або прихильності

Кохання – це почуття, яке виникає само по собі. Неможливо змусити покохати когось і неможливо змусити іншу людину бути поруч. На жаль, любов не завжди буває взаємною. Та без зацікавлення з обох сторін стосунки не мають майбутнього.

Якщо людина вагається, тоді рішення очевидне. Справжні почуття – тверді та безсумнівні. 

Не витрачайте своєї уваги, енергії та сил на тих, хто не здатен оцінити вас. Не потрібно намагатися втримати відносини, в яких вами нехтують. Ви не повинні доводити свої почуття і не повинні погоджуватися на менше. Адже ви варті безумовної любові.

Відпустіть зайвих людей зі свого життя. Звільніть місце для тих, хто зможе відповісти вам взаємністю.

Кохання – це не завжди жертви, біль і страждання. Якщо у відносинах відсутня повага і немає взаєморозуміння, то не варто наївно вірити в те, що це норма. Хоча важливо не жити ілюзіями.

Стосунки також мають свої труднощі. Не завжди ми можемо отримати те, що хочемо. Не завжди інша людина розуміє любов, так само як і ви.

Проте відносини будуть правильними і здоровими, якщо у них вступатимуть дві повноцінні та самодостатні людини. Партнери повинні цінувати особистий простір один одного, вміти зрозуміти, підтримати і прислухатися до чужої думки. Поважати потрібно себе та свою другу половинку. Не потрібно намагатися доводити комусь, що ви вартуєте кохання. 

Приймайте той факт, що часом буде складно. Інколи ви будете відчувати біль. Інколи вам буде сумно. Інколи вас не будуть чути, а інколи помилятися будете саме ви. Та після кожного похмурого дня на небо повернеться яскраве сонце. Так і у відносинах.

Не тримайтеся за людей. Ви робите цим боляче у першу чергу собі. Нехай поруч залишаються ті, хто справді цього вартий. Ті, хто може вас оцінити. Відпускайте тих, хто хоче піти. Адже вони – не ваша власність. 

Незамінних людей не існує. Усвідомте цю просту істину і не витрачайте свій час даремно. Прощайтеся з минулим і впевнено рухайтеся вперед. У майбутньому на вас чекає лише краще. 

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector