Навчіться відпускати все те, що не призначене для вас

Сподіваюся, ви навчитеся бачити людей такими, якими вони є, а не такими, якими вам би хотілося …

Сподіваюся, що одного разу ви знайдете в собі мудрість, потрібну для розуміння того, що вам просто краще без певних людей, і чому краще відпустити їх, ніж намагатися з усіх сил утримати.

Ви знайдете в собі силу, потрібну для того, щоб відпустити їх перш, ніж ви впадете на дно життя разом. І відшукаєте в собі хоробрість, щоб піти, перш ніж заплутаєтеся в липкій павутині відносин з неправильною людиною.

Сподіваюся, ви зможете довіритися власним інстинктам, які підказують вам, що в цих відносинах щось не те, або що вам партнер вам просто бреше.

Сподіваюся, ви навчитеся бачити людей такими, якими вони є насправді, а не такими, якими вам би хотілося їх бачити.

Стає набагато легше, коли ви вступаєте на визначений вам шлях, а не намагаєтеся плисти проти течії. Стає легше, коли ви не намагаєтеся протистояти планам, які має на вас доля, і починаєте приймати їх всім серцем. Стає легше, коли ви перестаєте бігати від того, що вас чекає, і зустрічаєте майбутнє, високо піднявши голову.

Коли ви навчитеся чекати. Тому що на те, щоб домогтися чогось хорошого, потрібно чимало часу. Життя далеко не все підносить нам на золотий тарілці. І я сподіваюся, що ви знаєте – вам ні за що не уникнути того, що було призначене для вас вищими силами.

Сподіваюся, ви розумієте, що якщо вам постійно здається, що у відносинах щось не так, то, швидше за все, так воно і є.

Якщо вам доводиться все робити в них «через силу», брехати самому собі і йти наперекір власним переконанням, то вони не для вас. Сподіваюся, ви не будете прив’язуватися до неправильних або тимчасових речей.

Сподіваюся, ви зрозумієте, що ваш життєвий шлях зовсім не зобов’язаний бути таким же, як у когось ще. Ваш розпорядок дня зовсім не зобов’язаний збігатися з розпорядком дня друзів. Ваш вік зовсім не визначає те, як ви повинні одягатися, яку музику слухати і скільки у вас має бути дітей.

Сподіваюся, що ви навчитеся відмовлятися від нав’язаного в нашому житті і жити тим життям, яке було вам призначено долею.

Ідіть своїм шляхом. Пишіть свою історію. Сподіваюся, ви зможете відпустити те, що вам насправді зовсім не потрібно.

Сподіваюся, ви навчитеся відрізняти те, що ви хочете, від того, що вам потрібно. Сподіваюся, ви почнете більше довіряти долі і власній інтуїції, і менше – думкам інших людей. Почнете вірити в те, що у долі є на ваш рахунок абсолютно доброзичливі плани, і будете досить скромні, щоб зрозуміти, що ви не знаєте (та й не можете знати) все на цьому світі, і що ви теж можете помилятися.

Згодом ви зрозумієте, що як би відчайдушно не билися, все одно програєте в боях, перемога в яких просто призначена долею не для вас.

Сподіваюся, ви зможете дочекатися приготованої вам долі. І не перестанете вірити в те, що ваш час прийде. Знайдете в собі хоробрість, щоб розвернутися і піти, коли ви відчуваєте себе небажаною або недооціненню.

І сподіваюся, ви розумієте, що коли знайдете те, що дійсно ваше, плутанина просто зникне, ніби її й зовсім не було. Те, що здавалося божевіллям, раптово знайде сенс.

Біль всередині вашого серця зникне. І ви неодмінно знайдете своє щастя.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector