— Навіщо було народжувати трьох дітей, якщо немає власної квартири? — якось ще раз запиталася в мене свекруха. — Думати головою потрібно!

Пощастило тим сім’ям, де батьки завжди намагаються допомогти своїм дітям. Але у мене зовсім інша історія в моїй родині. Батьки мого чоловіка досить заможні люди, вони справді мають можливість нам допомогти фінансового, але цього не роблять. Дуже шкода.

У батьків чоловіка аж три квартири. В одній вони проживають, а дві інші здають в оренду. А ми з Вітею виховуємо трьох дітей і постійно живемо на різних зйомних квартирах.

Я так і не можу зрозуміти, невже їм настільки важливі гроші, що вони не зважають на те, в яких умовах ростуть їх онуки? Як так можна?

Декілька днів тому, я не витримала і вирішила сказати батькам мого чоловіка, що з маленькими дітьми дуже важко постійно переїжджати на нові квартири. Я дуже надіялася, що свекруха зрозуміє мене і віддасть нам одну квартиру. Але вона лише сказала мені образливі слова:

— А не треба було так рано дітей народжувати! Спочатку треба було своє житло придбати!

Я просто була шокована. Я ж дитину першу народила тільки в 29 років… 

Добре, свекрусі байдуже на моє життя, але невже життя власного сина та онуків взагалі не цікавить? 

Нещодавно ми знову повинні були переїжджати в нову квартиру. Це просто якийсь кошмар. Ми всі зароблені гроші витрачаємо на оплату орендованого житла, комунальні послуги, їжу та одяг. Відкладати гроші у нас не виходить.

Мої батьки проживають в селі, далеко від міста, вони взагалі не мають можливості нам допомагати матеріально. 

Я не можу зрозуміти, як можна не любити рідного сина та онуків? Вони ж скоро будуть старими і їм точно буде потрібна моя допомога… 

Я їм тоді допомагати не буду. Вони ж не допомагають нам, хоча і знають, як нам важко живеться.

Вони впевнені, що їхній син повинен на все заробити сам.

— Навіщо було народжувати трьох дітей, якщо немає власної квартири? — якось ще раз запиталася в мене свекруха. — Думати головою потрібно!

Я нічого не відповіла. Ми з моїм чоловіком завжди хотіли мати велику родину. Наші діти — це щастя та наша гордість. Коли вони стануть дорослими, ми не перестанемо їм допомагати. Дуже шкода, що батьки мого чоловіка цього так і не зрозуміли.

Як ви вважаєте, чи повинні батьки чоловіка фінансового допомагати їм?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: