Навіщо встромляти сірники в горщик з квітами

Кімнатні рослини – це не лише чудова прикраса нашої оселі, а й джерело кисню. Думаю, всі пам’ятають що таке фотосинтез. Але з часом, ми починаємо помічати, що наші рослинки занепадають, а інколи навіть помирають. Часто, це просто результат дії паразитів, які можуть жити у ґрунті.

Найчастіше, така біда приходить у дім саме навесні, коли повітря теплішає. Саме в цей час, паразити починають прокидатися і активізуватися. Сьогодні, я розповім вам про один спосіб, який може врятувати ваші домашні рослинки, а також посприяти їх цвітінню.

А все дуже просто: необхідно увіткнути у землю сірники головками вниз.

Чому це дієво?

Річ у тім, що головка сірника вкрита сіркою, яка сприяє росту рослин, а також допомагає боротися з різними паразитами, зокрема мошкою.Водночас, сірка – це одне з найкращих природних добрив.

Сірка – важливий макроелемент, необхідний рослинним організмам. Вона потрібна для стабільної роботи важливих метаболічних процесів.

Як все правильно зробити?

Необхідно взяти звичайні сірники і увіткнути їх у горщик головками вниз. Протягом двох днів рослину необхідно поливати, як зазвичай. Потім сірники необхідно витягнути і подивитися чи залишилася на них сірка.

Якщо є проблема, то сірка зникне і процедуру необхідно буде проводити до тих пір, поки вона не перестане зникати. На 1 горщик необхідно використовувати не більше 10-15 сірників.

А ви знали, що звичайні сірники можуть врятувати ваші рослини?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector