Навіть співає краще, ніж мама: Няня підкорила серце дівчинки з перших нот

Здається, що ця няня – майбутня зірка фільмів Дісней, адже у неї такий чарівний голос! 

Жінка, на ім’я Нікі Махер ще досить довго переглядала відео, на якому няня грається з її маленькою донечкою. Вона вирішила таємно записати, як 18-річна дівчина співає пісню, хоча та досить довго соромилася та не вірила у свій талант.

Нікі аж розплакалася, коли почула, як гарно няня виконує пісню з мультфільму “Русалонька” – “Єдиний світ”. Раніше Вілсон не звертала увагу на такий талант, однак після публікації такого відео все змінилося. 

Тоді дівчина гралася з донькою Нікі на першому поверсі й так захопилася процесом, немов вони були у своєму власному світі. Тому дівчина не стрималася та почала співати. На початку відео можна побачити, як жінка тихо каже: “Це наша няня” та намагається таємно записати той момент на камеру. 

@nickiunplugged

@delaneyreneemusic so happy you’re in our world ?‍♀️ ##disney ##singer ##mom ##babysitter ##thevoice

♬ original sound – Nicki Marie

Потім пані Махер розповіла, що раніше дівчина соромилася викладати відео зі своїм талантом та була досить невпевненою. Тому вона завжди співала, коли нікого не було поруч, крім дитини. 

Згодом, жінка показала відео та переконала дівчину розмістити його на платформу ТікТок. Вілсон неохоче погодилася й тоді навіть не могла уявити, що ролик стане таким вірусним та збере понад 3 мільйони вподобань! 

Тоді майже всі коментатори в один голос стверджували, що Вілсон звучить, ніби справжня принцеса зі світу Діснея. Вони просили дівчину викладати більше відео зі своїми співами у мережу. 

@nickiunplugged

Reply to @jessechitown Before I hit record she said “wait i have to prep” but I swear putting her on the spot lets her natural talent shine ? ##sing

♬ original sound – Nicki Marie

Хоча няня навчається у музичному коледжі міста Бруклін, то все одно отримала декілька образливих коментарів щодо своєї зовнішності й таланту – розповідала Вілсон для ФоксНьюз. Саме це стало причиною сором’язливості та невпевненості, вона боялася викладати будь-які відео в Інтернет, адже боялася негативної критики. Але завдяки пані Махер та позитивним коментарям змогла знову повірити у свій талант та побачити, який у неї справді чудовий голос! 

Один користувач написав під відео:

“Вона дуже красива та дивовижна. Я сподіваюся, що з часом дівчина легко подолає всі страхи та покаже себе!” 

Ось так соціальні медіаплатформи допомогли дівчині побороти комплекти та стати сміливішою. Завдяки відео Вілсон не тільки усвідомила свій талант, але й знайшла нові можливості розвитку кар’єри!

@nickiunplugged

Reply to @kahoot.gov Jam Boy takes the show, once again ?????? ##momlife ##momlifebelike ##news ##babysitter ##singingbabysitter

♬ original sound – Nicki Marie

Під час онлайн інтерв’ю дівчина розповіла, що отримала декілька цікавих пропозицій від продюсерів та поки що розглядає всі можливі варіанти. Люди повинні використовувати свої соціальні медіа для добра та позитиву у майбутньому. 

А вам сподобалося, як дівчина співає на відео?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector