Не бійтеся ризикнути і покохати того, з ким відчуваєте себе вразливою

На днях я зустрілася зі своєю найкращою подругою у її будинку, вона запросила мене до себе, адже ми вже 6 місяців не говорили так душевно, як це було раніше. Зрозуміло, що за цей час багато що змінилося і ми теревенили дуже приязно. 

Подруга розповідала про хлопця, який набивається до неї в кавалери, але вона боїться його підпускати до себе, адже вже мала гіркий досвід у відносинах, а потім дуже довго страждала.

Так, чомусь я розуміла її та навіть підтримувала, але дорогою до свого дому згадала одну дуже хорошу фразу:

Любов полягає в готовності піти на ризик.

Всі по-різному думають про ризик у стосунках. Тобто, чи варто їх розпочинати коли боїшся, чи все ж варто утриматися і нічого не робити, просто чекати. Так, страх дуже могутня штука, що дуже легко керує людьми, мов ляльками у театрі.

Хто не боїться хоч раз відчути на собі глузливі погляди, або відчути біль від відносин, зазнати помилок і невдая?

Скільки мрій зруйновано через страх? Скільки ідеальних ідей не побачив світ, адже пан страх тоді опанував творців?

Тому, я відразу взяла телефон і зателефонувала подрузі. 

– Люба, я тепер розумію, але і ти зрозумій, що все життя ховатися від щирих та теплих стосунків – не варіант, тим більше ти молода і дуже красива дівчина. Хочеш мати нове, то відпусти старе! Забудь, переступи і спробуй. Побачиш, ти станеш дуже щасливою. – сказала  своїй подрузі.

Я переконана, що час загоює і стирає все, що нам не потрібне, але і ми маємо сприяти цьому. Любов. Людина створена для того, аби любити, тому це неминуче. Хіба хтось виглядає привабливіше, ніж закохана жінка?

Так, страх це абсолютно природна річ, бо боятися це нормально. Та згадайте перший поцілунок, перше побачення – хіба ми не боялися? А спогади залишилися на все життя, адже це досвід.

Варто довіряти. Довіряти собі, та своєму партнерові. Вірте, що він буде поруч, коли вам це буде вкрай необхідно. Вірте, що він вас захистить від найгірших людей у світі і стане справжньою опорою.

Там, ми просто вимушені вміти приймати рішення самостійно, та хіба не прекрасно мати людину, яка може впрямому сенсі стати вашою половинкою, яка дасть слушну пораду, пригорне і відкриє очі зовсім під іншим ракурсом. Одна голова – добре, але дві це ще ж краще.

Ніколас Спаркс створив цілу збірку новел, де що не герой, то людина, яка переступає через страх, сильно ризикує – заради найсвітлішого почуття у світі – любові. І як результат, життя героїв значно покращеється, адже ризик себе виправдав. Так ось, історії, що є вигаданми все одно мають мотиви життя, бо нічого з нічого не напишеться. Візьміть цю мудрість для себе: кожег ризик для любові – обовязково приведе до хепі енду.

Просто дозвольте своєму серцю нарешті вільно дихати та самостійно обирати правильні рішення, адже воно вже втомилося мовчати.

Прошу вас, ні, закликаю: любіть, кохайте, насолоджуйтеся, вчіться довіряти і будувати нові місточки між двох сердець, якщо впали – підіймайтеся, бо була сила впасти, отже знайдеться, аби встати на ноги! Головне, аби серце вільно дихало!

Любов однобокою не буває, якщо відчуважте подібне, то дійсно, краще припинити відразу, аби не муитися. Та все ж, ваша людина обовязково є на цьому світі. Ніхто не знає де, але є. Тому не прогавте свій шанс!

Забудьте про страх, переступіть через нього заради свого щастя.

Робіть все, аби бути такими щасливими, як ці закохані на фото!

Заради такого кадру варто піти на ризик та переступити через страх!

А ви колись ризикували заради кохання?

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector