Не довіряйте тим, у кого є ці 5 рис! Вони вас зрадять…

Забудьте про цих людей і не впускайте їх у своє оточення.

Через роботу, постійні справи, прогулянки, соціальні мережі і просто прогулянку з візочком ми щодня перетинаємось з новими людьми. З кимось залишаємось дружити, буває навіть так, що ці люди роками з нами через колишню випадковість і це найдорожчі люди в нашому житті. У когось ми без тями закохуємось. А когось не приймаємо в своє життя.

Але якщо у своєму знайомому ви знайшли цих 5 рис характеру, то втікайте!

Він егоїст

Не треба довіряти егоїсту повністю. Хіба ж він колись визнає свою провину? Хіба він зможе визнати, що ви маєте рацію? Ні. Він завжди обере себе, свій комфорт. Йому краще полежати на дивані, ніж поїхати і витирати вам сльози.

У нього нема емпатії

Люди, які зраджують, переважно не вміють переживати за когось іншого, вони не знають, що таке співчуття і підтримка. Якщо ви помічаєте холоднокровну людину, яку зовсім нічого не  розчулює, то подумайте добре, чи потрібна вона вам?

Не вміє берегти таємниці

Людина, яка не серйозно ставиться до чужих таємниць, нікого не поважає. Сьогодні вона розповіла чийсь секрет вам, а завтра розповість ваш тій самій людині. Такі люди не варті того, щоб бути у вашому житті.

Людина постійно йде за вітром

Якщо ви помічаєте постійну зміну настрою, думок, переконань, світогляду і ставлення людини, то вона нестабільна. Відповідно, не знаєте, куди її повіє за мить. Чи потрібні вам такі люди в житті? Навряд чи.

Вона не готова вам допомагати

Якщо людина просить про допомогу, але сама ж її не дає і не збирається цього робити, то що це за людина? Друг? Знайомий? Перехожий? А це просто корислива людина, яка ввічливо вам подякує за допомогу, але завжди знайде причину, щоб не допомогти вам.

Що б ви додали до цього списку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector