Дівчина знайшла на вулиці крихітних виснажених цуценят, а одне з них мало дуже дивні вушка

Люди доволі часто викидають маленьких цуценят на вулицю, тому що не хочуть шукати їм  новий дім та взагалі займатися цими клопотами. Так трапилося й з героями нашої історії. 

Одного разу, американка Джен Дік поверталася додому й побачила на дорозі декількох цуценят. Це були дітки пітбуля, але ні мами, ні господарів поряд не було. З вигляду, їм було не більше як місяць.

Дівчина вирішила оглянути тварин. Вони були душе худими та голодними. Деякі цуценята навіть мали бліх. Та найбільше, її увагу привернуло одне цуценя – це була дівчинка. Її вушка були загорнуті всередину. Джен навіть зізналася, що ці вуха дуже нагадали їй палички кориці.

Джен зрозуміла, що кинути цуценят на вулиці вона просто не може, та і їх необхідно оглянути, тому що вони були занадто слабкі. Дівчина, разом з новими друзями мерщій відправилася до ветеринара. Лікар оглянув усіх цуценят та виписав ліки.

Коли всі цуценята одужали та трішки підросли, Джен вирішила подарувати їх своїм знайомим. Але дівчинку з особливими вушками вона залишила собі, тому що полюбила її ще з першої зустрічі. Назвали цю красуню Кориця.

Кориця доволі допитлива та грайлива. А ще, вона дуже любить позувати, коли Джен її фотографує. Вона точно знає, що особлива, тому не боїться камери. Джен охоче ділиться світлинами Кориці зі своїми підписниками. 

Цуценя дуже сподобалося користувачам, а деякі навіть відмітили, що її вушка дуже схожі на зачіски, які носили у 1940-х. Справжня зірка!

Вам сподобалась ця крихітка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector