“Не хочу виходити заміж, зі мною все в порядку?” Чому шлюб – це союз, який підходить не для всіх

“Коли вже заміж вийдеш. А он Катька з сусіднього під’їзду вже в твої роки дитину вродила…”

Не раз таке доводилось чути у нашому суспільстві? Чомусь у нас так заведено – тиснути на неодружених людей.

Волею-неволею, але це впливає на нас.

Можливо, ви і захочете вийти заміж, а можливо, зовсім проти цієї ідеї, але факт в тому, що нікому не подобається, коли його підштовхують до одруження, натякаючи на вічну самотність.

Та якщо ви все ж виберете шлях, де ви крокуєте один, без партнера, то вас чекають певні переваги:

Ви залишаєтеся вірні собі незалежно від того, як відчуваєте себе в той чи інший часовий проміжок. Однак необхідно зосередитися на тому, щоб робити лише те, що приносить вам щастя. Ви можете поборотися за те, щоб пізнати власне серце, а така боротьба безумовно того варта.

У такій ситуації у вас буде більше часу на сім’ю і друзів. Вам не доведеться присвячувати себе партнеру, тому у вас залишиться більше часу для інших відносин. Але незалежно від того, яким життям ви живете, важливо будувати здорові відносини, щоб мати можливість ділитися досвідом і переживати злети і падіння.

У житті без шлюбу менше зобов’язань і відповідальності. Вам швидше за все буде простіше спілкуватися з сім’єю і друзями і взагалі займатися тим, чим вам хочеться. Якщо ви вирішуєте розділити своє життя з кимось, то вам доводиться так чи інакше брати відповідальність за цю людину, координувати свої плани відповідно до її бажань та інтересів. Крім того, у вас з’являється більше часу на свої хобі і ви можете займатися ними, не відчуваючи ніякого почуття провини. Тільки будьте обережні, ви ризикуєте зануритися в улюблені заняття настільки глибоко, що одного разу прокинетеся і зрозумієте, що ви самотні. Тому намагайтеся задовольняти свої соціальні потреби, частіше спілкуйтеся з друзями або членами сім’ї.

У вас також з’являється можливість приділяти багато часу саморозвитку. Або ж можна приділити достатньо часу підготовці до здорових відносин в майбутньому. Якщо ж Ви вирішили, що хочете залишатися один, то подумайте про вашу мотивацію. Чи дійсно Ви отримуєте задоволення від життя без партнера, або за цим бажанням стоїть щось ще? Можливо, ви просто хочете побути наодинці, щоб відновитися після попередніх відносин? Або ви ховаєтеся від якогось хворобливого досвіду і не хочете постраждати від невдалих стосунків? Якщо це так, то побути одному може бути корисно на короткому часовому проміжку, але в довгостроковій перспективі це швидше за все призведе до самотності і психологічних проблем.

Зверніть увагу, що продумування мотивації стосується тільки Вашого особистого благополуччя. Нема потреби виправдовуватися за відсутність партнера перед ким би то не було, так само як і не варто виправдовуватися перед кимось за свого партнера. Якщо ви щасливі в шлюбі, то це чудово, але якщо вам подобається бути одному — прекрасно, головне, щоб ви при цьому відчували себе щасливим. У цьому питанні немає правильної відповіді, ви повинні вибирати те, що підходить вам, а якщо ваш вибір не приведе вас до щасливого життя, то не варто звинувачувати в цьому кого-небудь крім себе.

Не зважайте на те, що вам говорять. Ви – особистість, тому тільки вам вирішувати, як жити своє життя. Бути в шлюбі чи ні? Тільки так ви зможете бути по-справжньому щасливі.

А у вас закрадались думки про те, щоб не вступати у шлюб, а жити самій усе життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector