“Не квап події” – і інші правила Всесвіту, про які корисно знати

Якщо вам здається, що Всесвіт навмисне руйнує ваші плани й намагається зіпсувати вам життя, швидше за все, вам просто зовсім не знайомі його правила. Для того, аби зрозуміти як усе працює, пропонуємо вам розглянути цей малесенький список. 

Закон про рівний енергообмін

Коли людина віддає власну енергію іншим – вона обов’язково їй повертається. Й повертається рівною мірою стільки ж, скільки ми витратили. Якщо у вас проблеми, ваша енергія починає танути й у житті постійно виникають проблеми – врівноважується просторова енергія. Всі наші дії або додають енергії, або забирають її. 

Закон рівноваги

У Всесвіті завжди буде гармонія, адже він влаштований саме таким чином. Пам’ятайте про те, що рівновага буде завжди. Скільки енергії витратили – стільки й отримали. Як ми вже казали, всі наші дії мають енергетичний підтекст і через певний час, всі вони приносять свій результат. 

Закон про карму, як про причинно-наслідковий зв’язок

Наше життя, дії та слова – це чиста енергія, яка прямо впливає на формування нашого Всесвіту. Вона існує поза простором та часом. Наші дії виливаються у Всесвіт, який перероджує енергію для нових дослідів та втілень.

Закон Божественності

Цей закон говорить про те, що божественне можна знайти у будь-чому. Воно є у речах, думках та діях. Ви повинні пам’ятати, що за вашим життям постійно спостерігає Всевишній. Божественне живе у кожній живій істоті, не забувайте про це. 

Закон тяжіння

Подібне притягує подібне. Ви завжди повинні про це пам’ятати. Якщо ви щаслива, життєрадісна людина, то у вашому житті будуть лише такі люди. Якщо ви песимісти з постійними проблемами, не варто скаржитися, що ви притягуєте таких людей. 

Закон повторення

Абсолютно все у нашому світі повторюється. Колись, ми вже переживали ці події й нагадувати про це може відчуття дежавю. Ви згадуєте, що колись вже знаходилися в такій ситуації. 

Закон бумеранга

Стосовно цього закону є дуже цікаві приказки та прислів’я. Люди отримують те, що віддали. Чим більше добра та щирості ви даруєте Всесвіту, тим більше віддачі отримуєте. 

Ви знали ці закони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector