Недоліки знаків Зодіаку, здатні зруйнувати любов

Ті самі моменти, коли хочеться бігти, не озираючись!

У кожного знака Зодіаку є риси, які, проявляючись у всій красі, можуть спонукати бажання бігти від них, не озираючись. Отже …

Овен

Овни наділені імпульсивною натурою! Тому їм необхідно попрацювати над придушенням тих нападів гніву, які їх часом охоплюють цілком і повністю. Вирішивши вступити в союз з Овном, ви погоджуєтеся на відносини з незрілою і наївною людиною – за своєю суттю, з підлітком.

Овни постійно починають якісь нові справи, вступають в нові проекти, але ніколи не доводять їх до кінця, оскільки через деякий час переключаються на щось інше. У них великі проблеми з терпінням.

Це дуже егоїстичні натури, тому вам не варто дивуватися тому, що вони навіть не намагаються зрозуміти вашу точку зору.

Телець

Тельці відомі своєю впертістю, тому навіть не сподівайтеся, що у вас коли-небудь вийде виграти у них бій. Вони ніколи не поступаються.

Приготуйтеся взяти на себе виконання домашнього прибирання, оскільки єдине, на що буде здатний ваш Телець, – це завалитися на диван і спостерігати за тим, як ви пилососите. Він завжди, в першу чергу, думає про задоволення своїх власних потреб.

Це досить закриті в емоційному плані люди, тому навряд чи вам варто розраховувати на те, що вони будуть ділитися з вами своїми глибинними переживаннями і думками.

Близнюки

Близнюки абсолютно ненадійні. Кожен прожитий день з ними стане для вас викликом, тому що кожного ранку будете прокидатися з абсолютно новою людиною.

Близнюки солодко говорять і дають багато обіцянок, але всі вони залишаються тільки на словах. Їм швидко все набридає, і ви не станете винятком.

Жити з Близнюками – значить жити на кладовищі проектів і ідей.

Рак

Їх перепади настрою бувають вельми виснажливі. Раки люблять сипати образами, але не люблять брати на себе відповідальність за свої слова.

Вони нав’язливі і залежні. Вони можуть зробити вам пропозицію вже на другому побаченні.

При цьому спільне життя з Раком може бути вельми нудним. Наприклад, ви будете відчувати труднощі з тим, щоб умовити їх піти в новий ресторан або відправитися в подорож в невідому країну.

Лев

Лев ніколи не дозволить вам відчувати себе в стосунках з ним досить впевнено. І винна в цьому його бажання завжди і з усіма фліртувати.

Навіть і не розраховуйте на те, що він коли-небудь зможе вас полюбити більше, ніж своє відображення в дзеркалі. Крім того, жоден Лев в історії не визнавав, що він був неправий.

Леви дуже зарозумілі, що теж неприємно. І ще вони відчувають потребу постійно бути в центрі уваги, так що приготуйтеся весь час залишатися в їх тіні.

Діва

Вони схильні строго судити і надмірно критикувати всіх людей, які трапляються їм на шляху.

У відносинах з Дівою ви завжди змушені будете робити перший крок. Швидше за все, їх невпевненість є вродженою рисою, що зовсім несексуально.

Якщо ви не залишили брудну чашку в раковині, навіть через кілька місяців вони не дозволять вам забути про цей жахливий злочин.

Терези

Ви ніколи не дізнаєтеся, що вони насправді думають, тому що Терези говорять тільки те, що ви хочете почути.

На прийняття будь-якого рішення у них йде по кілька годин. У будь-який момент без будь-якого попередження вони можуть повернутися до вас спиною.

Вони пихаті і одержимі своєю фізичною красою. Їм бракує сили волі, і іноді вони перетворюються в немовлят, які плачуть. 

Скорпіон

Скорпіони є відомими ревнивцями. У вас ніколи не вийде дізнатися, що Скорпіони насправді відчувають, тому що вони схильні маніпулювати як своїми, так і вашими емоціями.

Вони здатні в будь-який момент зрадити вам або заподіяти біль. Вони люблять перетворювати дрібні сварки в великі драми.

Стрілець

Стрільці – гірші слухачі з усіх знаків зодіаку; вони завжди будуть спілкуватися з вами зверхньо. Веселощі – це єдина річ, про яку вони можуть думати, і якщо вони закінчаться, вам доведеться постійно вислуховувати їх плач і скарги.

Вони знають абсолютно про все, тому навіть не намагайтеся навчити їх чомусь новому. У відносинах Стрільці намагаються домінувати і тримати все під своїм контролем. Вони часто виявляють нечутливість до емоцій і переживань інших людей.

Козеріг

Їх пріоритет – це робота, про що вони обов’язково дадуть вам зрозуміти. Це справжні маніяки контролю!

Все, що вони роблять, вони роблять виключно для себе. Їх абсолютно не хвилює те, що своїми вчинками вони здатні завдати вам шкоди.

Козероги люблять грузнути в рутині, тому відносини з ними – справа досить нудна. Вони завжди залишаються замкненими в своїх внутрішніх стінах, через які у вас просто немає шансу прорватися.

Водолій

Основну частину життя Водолії проживають у своїй голові, тому вони часто здаються відсутніми. Вони завжди все знають краще, з цієї причини відносини з ними перетворюються в щось схоже на армійську службу, коли вам доводиться виконувати якісь інструкції.

Своїх друзів Водолії люблять найбільше на світі, тому приготуйтеся до того, що моменти, коли ви будете залишатися з ними наодинці, будуть сприйматися як справжня удача і благодать.

Водолії люблять судити і заздалегідь робити висновки. Ви завжди будете знати, що вони думають, але рідко те, що вони відчувають.

Риби

Рибам необхідно багато простору. Навряд чи у вас вийде переконати їх приступити до якої-небудь справи. І навіть якщо вам це вдасться, Рибам знадобиться вічність, щоб завершити те, що вони почали.

Риби рідко знають те, чого насправді хочуть від життя.

Вони пожертвують усіма своїми бажаннями і почуттями, щоб зберегти шлюб і зробити його міцнішим, але пізніше обов’язково звинуватять вас у цьому.

Вони ідеалізують кожні свої відносини і чекають від обранця, що він буде повністю відповідати їх фантазіям про ідеального партнера.

Як ви вважаєте, якими ще недоліками наділений ваш знак Зодіаку?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector